Reprezentant Polski z urazem. Opuści jeden mecz

Robert Lewandowski z powodu kontuzji oczodołu nie zagra w najbliższym meczu z Atletico Madryt. Według medialnych doniesień przerwa napastnika nie będzie jednak długa.

Reprezentant Polski rozpoczął sobotnie spotkanie z Villarrealem na ławce rezerwowych. Na boisko wszedł w 67. minucie i zdobył bramkę w doliczonym czasie gry, ustalając wynik na 4:1.

Niedziela przyniosła jednak złe wieści na temat Polaka. FC Barcelona poinformowała, że piłkarz złamał kość w lewym oczodole.
W oficjalnym komunikacie Dumy Katalonii znalazła się informacja o tym, iż snajper nie wystąpi we wtorkowym półfinale Pucharu Króla. „Barca” zmierzy się wówczas z Atletico Madryt.

Według naszych informacji będzie to jedyny mecz, jaki opuści Lewandowski. Ma być gotowy na starcie z Athletikiem Bilbao w Pucharze Króla (7 marca).

W najbliższym czasie będzie musiał grać w specjalnej masce. Wszystko po to, aby chronić twarz piłkarza podczas boiskowych starć z rywalami.

O „Lewego” nie musi się więc bać Jan Urban. Reprezentacja Polski już 26 marca zmierzy się z Albanią. Stawką będzie awans do finału baraży o mundial.

czytaj dalej...

udostępnij na:

REKLAMA

najnowsze