KANAŁ 1


Copyright © Radio GOL / Czyli Media Sp. z o.o.




 
 


 

Środa, 20 czerwca

13:30 #RadioMundial
Studio: Piotr Przybyłowski/ Goście: Mikołaj Krzywkowski
13:50 Portugalia – Maroko
Komentarz: Mikołaj Zimoch i Wojciech Anyszek
16:00 #RadioMundial
Studio: Piotr Przybyłowski/ Goście: Mikołaj Krzywkowski
16:30 #RadioMundial
Studio: Bartłomiej Misztal/ Goście: Bartosz Suchorabski
16:50 Urugwaj – Arabia Saudyjska
Komentarz: Bartłomiej Pilecki i Hubert Markowski
19:00 #RadioMundial
Studio: Bartłomiej Misztal/ Goście: Bartosz Suchorabski
19:30 #RadioMundial
Studio: Mateusz Orłowski / Goście: Mateusz Lamch
19:50 Iran – Hiszpania
Komentarz: Marcin Borciuch i Wojciech Kowalski
22:00 #RadioMundial
Studio: Mateusz Orłowski / Goście: Mateusz Lamch
22:30 #RadioMundial FLASH
Prowadzi: Patryk Ganiek

Czwartek, 21 czerwca

13:30 #RadioMundial
Studio: Aleksy Kiełbasa / Goście: Maciej Jankowski
13:50 Dania – Australia
Komentarz: Dominik Kania i Mariusz Janik
16:00 #RadioMundial
Studio: Aleksy Kiełbasa / Goście: Maciej Jankowski
16:30 #RadioMundial
Studio: Tomasz Górski / Goście: Piotr Szymczuk
16:50 Francja – Peru
Komentarz: Mateusz Kowalski i Cezary Kawecki
19:00 #RadioMundial
Studio: Tomasz Górski / Goście: Piotr Szymczuk
19:30 #RadioMundial
Studio: Marek Pernal/ Goście: Mateusz Pietrzak
19:50 Argentyna – Chorwacja
Komentarz: Krystian Mekka i Jan Pęczak
22:00 #RadioMundial
Studio: Marek Pernal/ Goście: Mateusz Pietrzak
22:30 #RadioMundial FLASH
Prowadzi: Piotr Przybyłowski

Piątek, 22 czerwca

13:30 #RadioMundial
Studio: Bartosz Brzoskowski / Goście: Mikołaj Zimoch
13:50 Brazylia – Kostaryka
Komentarz: Aleksy Kiełbasa i Maciej Nowak
16:00 #RadioMundial
Studio: Bartosz Brzoskowski / Goście: Mikołaj Zimoch
16:30 #RadioMundial
Studio: Wojciech Frenszkowski / Goście: Krystian Mekka, Łukasz Ciona
16:50 Nigeria – Islandia
Komentarz: Kamil Wlazło i Bartłomiej Misztal
19:00 #RadioMundial
Studio: Wojciech Frenszkowski / Goście: Krystian Mekka, Łukasz Ciona
19:30 #RadioMundial
Studio: Cezary Kawecki / Goście: Dawid Niejadlik, Artur Trzaska
19:50 Serbia – Szwajcaria
Komentarz: Mateusz Dziopa i Wojciech Anyszek
22:00 #RadioMundial
Studio: Cezary Kawecki / Goście: Dawid Niejadlik, Artur Trzaska
22:30 #RadioMundial FLASH
Prowadzi: Mateusz Kowalski

Sobota, 23 czerwca

13:30 #RadioMundial
Studio: Karol Wojnarowski / Goście: Jakub Kołsut
13:50 Belgia – Tunezja
Komentarz: Aleksy Kiełbasa i Mikołaj Krzywkowski
16:00 #RadioMundial
Studio: Karol Wojnarowski / Goście: Jakub Kołsut
16:30 #RadioMundial
Studio: Piotr Szymczuk / Goście: Michał Niklas
16:50 Korea Południowa – Meksyk
Komentarz: Tomasz Górski i Adam Sadowiak
19:00 #RadioMundial
Studio: Piotr Szymczuk / Goście: Michał Niklas
19:30 #RadioMundial
Studio: Piotr Przybyłowski / Goście: Piotr Głowacki-Grzyb
19:50 Niemcy – Szwecja
Komentarz: Mateusz Orłowski i Piotr Szymczuk
22:00 #RadioMundial
Studio: Piotr Przybyłowski / Goście: Piotr Głowacki-Grzyb
22:30 #RadioMundial FLASH
Prowadzi: Krystian Mekka

Niedziela, 24 czerwca

7:05 Liga Narodów w siatkówce mężczyzn: Australia – Polska
10:00 Mundialowy Poranek
13:30 #RadioMundial
Studio: Bartosz Brzoskowski / Goście: Adam Sadowiak
13:50 Anglia – Panama
Komentarz: Patryk Banaszkiewicz i Marta Wrońska
16:00 #RadioMundial
Studio: Bartosz Brzoskowski / Goście: Adam Sadowiak
16:30 #RadioMundial
Studio: Konrad Marzec / Goście: Wojciech Anyszek
16:50 Japonia – Senegal
Komentarz: Marek Pernal i Patryk Ganiek
19:00 #RadioMundial
Studio: Konrad Marzec / Goście: Wojciech Anyszek
19:30 #RadioMundial
Studio: Mateusz Orłowski / Goście: Krzysztof Zebrucki
19:50 Polska – Kolumbia
Komentarz: Krystian Mekka i Cezary Kawecki
22:00 #RadioMundial
Studio: Mateusz Orłowski / Goście: Krzysztof Zebrucki
22:30 #RadioMundial FLASH
Prowadzi: Marcin Borciuch