Już od ponad tygodnia trwają spekulacje kto zastąpi Fernando Santosa na stanowisku selekcjonera reprezentacji Polski. Zbliżamy się już do końca sagi wokół tego wyboru, który przeprowadzi Cezary Kulesza. Czytając wśród mediów społecznościowych kandydatów zostało już tylko dwóch – Marek Papszun i Michał Probierz.

Dziś na dosyć ciekawą plotkę zdecydował się Przemysław Olszewski z Przeglądu Sportowego, który poinformował, iż „Nowym selekcjonerem zostanie Michał Probierz. Marek Papszun od dwóch dni jest na urlopie w Ostródzie. Nie spotkał się wczoraj, ani nie widział się dzisiaj z Cezarym Kuleszą”.

Na oficjalne informacje musimy poczekać, ale coraz więcej wpisów przemawiających jest za Michałem Probierzem. To dotychczasowy selekcjoner reprezentacji Polski do lat 21 ma objąć kadrę A. Marek Papszun jak twierdzi Przemysław Olszewski „Marek Papszun ma żal, że został wykorzystany w grze mającej na celu uspokojenie opinii publicznej. Od początku Michał Probierz był praktycznie pewniakiem. Rozmowy z Papszunem jedynie kurtuazyjne. Na zasadzie przecieku kontrolowanego. Dla uspokojenia opinii publicznej prezes Kulesza zaproponował spotkanie, ale realnej chęci współpracy nie było”. 

Oficjalną decyzję poznamy już jutro, PZPN zaplanował na jutrzejszy dzień konferencje prasową z udziałem nowego selekcjonera od godziny 12:00. 

UDOSTĘPNIJ
Marcel Kowalczuk
15-letni chłopak, który od jakiegoś czasu próbuje swoich sił w dziennikarstwie. Pracuje w redakcji RadioGOL i Podkarpacie LIVE. Piszę i komentuje!