Jest kolejne potwierdzenie zachorowania na koronawirusa. Tym razem zainfekowanym okazał się młody Chorwat. Jak podają chorwackie media, do zarażenia miało dojść w Mediolanie podczas… meczu Ligi Mistrzów. 

Pierwsze informacje o rozprzestrzenieniu się koronawirusa do Chorwacji można było znaleźć we wtorek na Twitterze. Według nich chłopak miał zarazić się podczas meczu Atalanty Bergamo z Valencią w Lidze Mistrzów. Na San Siro zasiadło 45 tysięcy widzów. Młody Chorwat miał oglądać zwycięstwo „Nerazzurrich” nad „Nietoperzami” z dziewczyną. Jak podało CroatianFootballNews, chłopak wrócił już do Zagrzebia i trafił do szpitala.

Jak widać epidemia koronawirusa rozprzestrzenia się coraz bardziej. W ubiegłym tygodniu informowaliśmy o tym, że trafił do Włoch przez co, ze względów bezpieczeństwa, odwołano wiele imprez, w tym sportowych. O tym przeczytacie TUTAJ.

 

UDOSTĘPNIJ
Radio GOL
Jedyne takie sportowe radio internetowe. RadioGOL.pl jako pierwsze w Polsce oferuje profesjonalną współpracę z klubami sportowymi, dla których prowadzone są regularne relacje NA ŻYWO. Ponadto serwis oferuje artykuły, transmisje, komentarze i analizy profesjonalnych ekspertów, specjalizujących się w szerokim wachlarzu dyscyplin sportowych.