Mecz z Łotwą już jutro. Sprawdzamy dyspozycję kadry, która w dniu dzisiejszym rozpoczęła zgrupowanie. Trener Jerzy Brzęczek może liczyć na komplet swoich zawodników. Czy jutro zobaczymy ofensywną siłę naszego zespołu? Mamy nadzieję iż tak!

Reprezentacja już rozpoczyna treningi ze sobą i zarazem przygotowania do meczu na Łotwie. Nastroje w kadrze są pozytywne, ponieważ będziemy grać z drużyną, która w teorii nie powinna nam zagrozić. Co jednak na spotkanie szykuje trener reprezentacji?

Możliwych wariantów jest bardzo wiele. Szczególnie ciekawą opcja jest atak, który uwzględnia aż 3 gwiazdy reprezentacji Polski. Odpowiednio Robert Lewandowski, Krzysztof Piątek, a także Arkadiusz Milik są w dobrej dyspozycji, tak więc jest się nad czym głowić.

Warto przy tym nadmienić, iż pierwszy mecz z Łotwą wygraliśmy „zaledwie” 2:0 na własnym terenie. W porównaniu z innymi drużynami jest to zdecydowanie słaby wynik i również na wyjeździe Polska reprezentacja powinna pokazać pazur, a worek z bramkami powinien wreszcie się posypać.

Jest to zdecydowanie bardzo dobre spotkanie dla Krzysztofa Piątka, który lubi rywali ze średniej, bądź niskiej półki. Dając szansę temu napastnikowi na pewno możemy liczyć na jedną, a może kilka bramek?

Również Arkadiusz Milik mógłby otrzymać szansę od początku spotkania, aby pokazać swoją siłę w ofensywie. Jego rajdy, a także ciekawa gra w polu karnym, mogą także przynieść wyniki.

Robert Lewandowski jest natomiast liderem zespołu. Nie zmienia to jednak faktu, że w klubie jest on bardzo mocno eksploatowany i uruchomienie go w drugiej połowie byłoby dużym plusem. Jest to zawodnik, który nawet po wejściu z ławki jest w stanie zdobyć jednego, bądź kilka goli.

Artykuł został napisany przy współpracy z serwisem oferującym gry hazardowe. Znajdziemy w nim popularne jackpoty, a także jeszcze więcej. Gorąco zapraszamy!

FOT.Materiały Zewnętrzne / Paweł Cieśla
UDOSTĘPNIJ
Radio GOL
Jedyne takie sportowe radio internetowe. RadioGOL.pl jako pierwsze w Polsce oferuje profesjonalną współpracę z klubami sportowymi, dla których prowadzone są regularne relacje NA ŻYWO. Ponadto serwis oferuje artykuły, transmisje, komentarze i analizy profesjonalnych ekspertów, specjalizujących się w szerokim wachlarzu dyscyplin sportowych.