Ramówka

Piątek, 08.12:

 

RadioGol 1
11:55 Puchar Świata w skokach narciarskich:  Kwalifikacje w Titisee-Neustadt [NA ŻYWO]
13:55 Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej kobiet: Argentyna – Polska [NA ŻYWO]
17:55 LOTTO Ekstraklasa:  Sandecja Nowy Sącz – Jagiellonia Białystok [NA ŻYWO]
20:25 LOTTO Ekstraklasa:  Górnik Zabrze – Lechia Gdańsk [NA ŻYWO]


17:55 Plus Liga:  Łuczniczka Bydgoszcz – Cuprum Lubin [NA ŻYWO]
20:25 Bundesliga:  VfB Stuttgart – Bayer 04 Leverkusen [NA ŻYWO]


20:55 La Liga Santander:  Deportivo Alaves – UD Las Palmas [NA ŻYWO]

—————————————————————————————————————————————————-

Sobota, 09.12:

 

RadioGol 1
10:00 Audycja: Sportowy Poranek [PREMIERA]
13:25 Premier League:  West Ham United – Chelsea FC [NA ŻYWO]
15:55 Puchar Świata w skokach narciarskich:  Konkurs drużynowy – Titisee-Neustadt [NA ŻYWO]
17:55 LOTTO Ekstraklasa:  Korona Kielce – Arka Gdynia [NA ŻYWO]
20:40 Serie A TIM:  Juventus FC – Inter Mediolan [NA ŻYWO]


16:10 La Liga Santander:  Real Madryt – Sevilla FC [NA ŻYWO]
18:25 Bundesliga:  Borussia Moenchengladbach – Schalke 04 [NA ŻYWO]
20:25 LOTTO Ekstraklasa:  Legia Warszawa – Bruk-Bet Termalica [NA ŻYWO]


15:25 LOTTO Ekstraklasa:  Śląsk Wrocław – Piast Gliwice [NA ŻYWO]
17:55 Polska Liga Koszykówki:  MKS Dąbrowa Górnicza – Anwil Włocławek [NA ŻYWO]
20:40 La Liga Santander:  Valencia CF – Celta de Vigo [NA ŻYWO]


15:25 Bundesliga:  Eintracht Frankfurt – Bayern Monachium [NA ŻYWO]
17:55 Liga Siatkówki Kobiet:  ŁKS Commercecon Łódź – Impel Wrocław [NA ŻYWO]
19:55 Ligue 1 Conforama:  AS Monaco – Troyes [NA ŻYWO]
—————————————————————————————————————————————————-

Niedziela, 10.12:

RadioGol 1
10:00 Audycja: Piłkarski Poranek [PREMIERA]
12:55 Premier League:  Southampton FC – Arsenal FC [NA ŻYWO]
15:10 Premier League:  Liverpool FC – Everton FC [NA ŻYWO]
17:25 Premier League:  Manchester United – Manchester City [NA ŻYWO]
20:40 La Liga Santander:  Villarreal CF – FC Barcelona [NA ŻYWO]


12:25 Serie A TIM:  Chievo Verona – AS Roma [NA ŻYWO]
15:55 Puchar Świata w skokach narciarskich:  Konkurs indywidualny – Titisee-Neustadt [NA ŻYWO]
17:55 LOTTO Ekstraklasa:  Lech Poznań – Cracovia [NA ŻYWO]
20:40 Serie A TIM:  AC Milan – Bologna CFC [NA ŻYWO]


13:25 Bundesliga:  1.FC Koeln – SC Freiburg [NA ŻYWO]
15:25 LOTTO Ekstraklasa:  Wisła Kraków – Wisła Płock [NA ŻYWO]
17:55 Polska Liga Koszykówki:  GTK Gliwice – Polski Cukier Toruń [NA ŻYWO]
20:55 Ligue 1 Conforama:  Olympique Marsylia – AS Saint-Etienne [NA ŻYWO]


11:55 La Liga Santander:  Real Sociedad – Malaga CF [NA ŻYWO]
14:55 Serie A TIM:  SSC Napoli – ACF Fiorentina [NA ŻYWO]
17:55 Liga Siatkówki Kobiet:  ŁKS Commercecon Łódź – Impel Wrocław [NA ŻYWO]

—————————————————————————————————————————————————-

Poniedziałek, 11.12:

 

RadioGol 1
12:00 UEFA Champions League: Losowanie 1/8 finału [NA ŻYWO]
13:00 UEFA Europa League:  Losowanie 1/8 finału [NA ŻYWO]
20:00 Audycja:  Nasza Piłka [NA ŻYWO]
20:55 Serie A TIM:  S.S. Lazio – AC Torino [NA ŻYWO]


18:55 Serie A TIM:  Genoa CFC – Atalanta BC [NA ŻYWO]

Rozpiskę komentatorów znajdą Państwo w poniedziałki i czwartki na naszym fanpage na Facebooku. Do usłyszenia na antenach Radia Gol!