RAMÓWKA

 

 

 


Piątek, 19 października

17:55 LOTTO Ekstraklasa: Piast Gliwice – Lechia Gdańsk, RadioGOL 1
Komentarz: Piotr Przybyłowski
20:25 LOTTO Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok – Pogoń Szczecin, RadioGOL 1
Komentarz: Patryk Banaszkiewicz i Piotr Szymczuk

Sobota, 20 października

10:00 #GOLonLINE – Sportowy Poranek, RadioGOL 1
Prowadzenie:
12:00 #GOLonLINE – Pick&Roll, RadioGOL 1
Prowadzenie: Bartłomiej Misztal
13:25 Premier League: Chelsea FC – Manchester United, RadioGOL 1
Komentarz: Dawid Szymczak i Bartosz Brzoskowski
15:25 LOTTO Ekstraklasa: Zagłębie Sosnowiec – Miedź Legnica, RadioGOL 1
Komentarz: Piotr Przybyłowski i Piotr Szymczuk
17:55 LOTTO Ekstraklasa: Śląsk Wrocław – Arka Gdynia, RadioGOL 1
Komentarz: Kamil Wlazło i Mateusz Pietrzak
20:40 La Liga Santander: FC Barcelona – Sevilla FC, RadioGOL 1
Komentarz: Tomasz Witas i Michał Krzeszowski
23:00 Formuła 1: GP USA – kwalifikacje, RadioGOL 1
Komentarz: Karol Górka

Niedziela, 21 października

0:55 NBA: Washington Wizards – Toronto Raptors, RadioGOL 1
Komentarz: Bartłomiej Misztal
10:00 #GOLonLINE – Piłkarski Poranek, RadioGOL 1
Prowadzenie: Mateusz Kowalski
11:55 La Liga Santander: Rayo Vallecano – Getafe, RadioGOL 1
Komentarz: Hubert Markowski i Dawid Niejadlik
15:25 LOTTO Ekstraklasa: Zagłębie Lubin – Wisła Płock, RadioGOL 1
Komentarz: Patryk Banaszkiewicz i Wojciech Kowalski
17:30 #GOLonLINE – Studio, RadioGOL 1
Prowadzenie: Kamil Wlazło
17:55 LOTTO Ekstraklasa: Legia Warszawa – Wisła Kraków, RadioGOL 1
Komentarz: Piotr Szymczuk (ze stadionu)
20:00 #GOLonLINE – Studio, RadioGOL 1
Prowadzenie: Kamil Wlazło
20:25 Serie A: Inter Mediolan – AC Milan, RadioGOL 1
Komentarz: Jakub Kołsut i Karol Wojnarowski

Poniedziałek, 22 października

17:30 #GOLonLINE – Nasza Piłka, RadioGOL 1
Prowadzenie: Mateusz Orłowski
17:55 LOTTO Ekstraklasa: Cracovia – Górnik Zabrze, RadioGOL 1
Komentarz: Piotr Głowacki – Grzyb (ze stadionu)

 

 

 


Piątek, 19 października:

17:55 PlusLiga: ZAKSA Kędzierzyn – Koźle – Chemik Bydgoszcz, RadioGOL 2
Komentarz:

Sobota, 20 października:

12:55 La Liga Santander: Real Madryt – Levante, RadioGOL 2
Komentarz: Mateusz Orłowski
15:25 Bundesliga: VfL Wolfsburg – Bayern Monachium, RadioGOL 2
Komentarz: Patryk Banaszkiewicz i Marcin Borciuch
17:55 Serie A: Juventus FC – Genoa, RadioGOL 2
Komentarz: Aleksy Kiełbasa
20:25 LOTTO Ekstraklasa: Lech Poznań – Korona Kielce, RadioGOL 2
Komentarz: Karol Wojnarowski i Dawid Niejadlik

Niedziela, 21 października:

12:25 Serie A: Frosinone Calcio – Empoli, RadioGOL 2
Komentarz:
14:40 PlusLiga: Jastrzębski Węgiel – Stocznia Szczecin, RadioGOL 2
Komentarz: Mateusz Kowalski
17:55 Serie A: Fiorentina – Cagliari, RadioGOL 2
Komentarz:
19:55 PlusLiga: ONICO Warszawa – Aluron Warta Zawiercie, RadioGOL 2
Komentarz: Tomasz Górski (z hali)

Poniedziałek, 22 października:

19:30 #GOLonLINE – Bench Boost, RadioGOL 2
Prowadzenie: Bartosz Brzoskowski
20:30 #GOLonLINE – TOOOR!, RadioGOL 2
Prowadzenie: Piotr Szymczuk
21:30 #GOLonLINE – #Volley – Time, RadioGOL 2
Prowadzenie: Tomasz Górski

 

 

 


Piątek, 19 października:

17:55 Fortuna I Liga: Garbarnia – Bruk – Bet Termalica, RadioGOL 3
Komentarz:Piotr Głowacki – Grzyb (ze stadionu)

Sobota, 20 października:

12:35 Energa Basket Liga: Trefl Sopot – Anwil Włocławek, RadioGOL 3
Komentarz: Mateusz Kowalski
14:55 Fortuna I Liga: ŁKS – GKS 1962 Jastrzębie – Zdrój , RadioGOL 3
Komentarz: Jakub Balcerski (ze stadionu)
18:25 Bundesliga: Schalke 04 – Werder Brema, RadioGOL 3
Komentarz:
20:25 Serie A: Udinese Calcio – SSC Napoli, RadioGOL 3
Komentarz: Wojciech Anyszek

Niedziela, 21 października:

14:55 Ligue 1: Montpellier – Girondins Bordeaux, RadioGOL 3
Komentarz:
17:55 Premier League: Everton – Crystal Palace, RadioGOL 3
Komentarz: Dawid Szymczak i Adam Śmietański
19:55 Formuła 1: GP USA – wyścig, RadioGOL 3
Komentarz: Marcin Borciuch

Poniedziałek, 22 października:

20:55 Premier League: Arsenal FC – Leicester City, RadioGOL 3
Komentarz: Krystian Mekka i Wojciech Kowalski