RAMÓWKA

 

 

 


Piątek, 17 sierpnia

17:30 #GOLonLINE, RadioGOL 1
Prowadzenie: Wojciech Anyszek / Goście: Adam Sadowiak
17:55 LOTTO Ekstraklasa: Cracovia – Zagłębie Lubin, RadioGOL 1
Komentarz: Aleksy Kiełbasa
19:45 #GOLonLINE, RadioGOL 1
Prowadzenie: Wojciech Anyszek / Goście: Adam Sadowiak
20:05 #GOLonLINE, RadioGOL 1
Prowadzenie: Bartosz Brzoskowski / Goście: Bartłomiej Suchorabski
20:25 LOTTO Ekstraklasa: Miedź Legnica – Korona Kielce, RadioGOL 1
Komentarz: Patryk Ganiek
22:15 #GOLonLINE, RadioGOL 1
Prowadzenie: Bartosz Brzoskowski / Goście: Bartłomiej Suchorabski

Sobota, 18 sierpnia

10:00 #GOLonLINE – poranek, RadioGOL 1
Prowadzenie: Mateusz Dziopa
12:30 #GOLonLINE, RadioGOL 1
Prowadzenie: Patryk Banaszkiewicz
13:25 Premier League: Cardiff City – Newcastle United, RadioGOL 1
Komentarz: Mateusz Dziopa
15:15 #GOLonLINE, RadioGOL 1
Prowadzenie:
15:55 Premier League: Everton FC – Southampton FC, RadioGOL 1
Komentarz: Bartosz Brzoskowski
17:45 #GOLonLINE, RadioGOL 1
Prowadzenie:
17:55 LOTTO Ekstraklasa: Wisła Płock – Arka Gdynia, RadioGOL 1
Komentarz: Marcin Borciuch i Sebastian Borawski
19:45 #GOLonLINE, RadioGOL 1
Prowadzenie:
20:25 LOTTO Ekstraklasa: Górnik Zabrze – Lechia Gdańsk, RadioGOL 1
Komentarz: Dominik Kania (ze stadionu)
22:15 #GOLonLINE, RadioGOL 1
Prowadzenie:

Niedziela, 19 sierpnia

10:00 #GOLonLINE – poranek, RadioGOL 1
Prowadzenie: Mateusz Dziopa / Goście: Piotr Przybyłowski
15:00 #GOLonLINE, RadioGOL 1
Prowadzenie: Piotr Przybyłowski / Goście: Jan Pęczak
15:25 LOTTO Ekstraklasa: Legia Warszawa – Zagłębie Sosnowiec, RadioGOL 1
Komentarz: Marcin Borciuch (ze stadionu)
17:15 #GOLonLINE, RadioGOL 1
Prowadzenie: Mateusz Dziopa / Goście: Mateusz Pietrzak
17:55 LOTTO Ekstraklasa: Lech Poznań – Wisła Kraków, RadioGOL 1
Komentarz: Krystian Mekka (ze stadionu)
19:45 #GOLonLINE, RadioGOL 1
Prowadzenie: Karol Wojnarowski / Goście: Hubert Markowski
20:25 Serie A: US Sassuolo Calcio – Inter Mediolan, RadioGOL 1
Komentarz: Patryk Ganiek i Mateusz Lamch
22:15 #GOLonLINE, RadioGOL 1
Prowadzenie: Karol Wojnarowski / Goście: Jakub Kołsut

Poniedziałek, 20 sierpnia

17:30 Nasza Piłka – rozgrzewka, RadioGOL 1
Prowadzenie: Mateusz Orłowski
17:55 LOTTO Ekstraklasa: Śląsk Wrocław – Pogoń Szczecin, RadioGOL 1
Komentarz: Bartłomiej Pilecki i Łukasz Ciona (ze stadionu)
20:00 Nasza Piłka, RadioGOL 1
Prowadzenie: Mateusz Orłowski
20:55 Premier League: Crystal Palace – Liverpool FC, RadioGOL 1
Komentarz: Karol Wojnarowski i Patryk Ganiek

 

 

 


Piątek, 17 sierpnia:

20:00 MultiGOL, RadioGOL 2
Prowadzenie: Hubert Markowski
20:10 #MultiGOL: Girona FC – Real Valladolid, RadioGOL 2
Komentarz: Mateusz Pietrzak
20:25 #MultiGOL: Stal Mielec – Podbeskidzie Bielsko – Biała, RadioGOL 2
Komentarz: Mariusz Deczkowski
20:40 #MultiGOL: Stade de Reims – Olympique Lyon, RadioGOL 2
Komentarz: Hubert Markowski

Sobota, 18 sierpnia:

15:15 MultiGOL, RadioGOL 2
Prowadzenie: Dawid Szymczak
15:25 #MultiGOL: SV Drochtersen Assel – Bayern Monachium, RadioGOL 2
Komentarz: Mariusz Deczkowski
15:55 #MultiGOL: West Ham United – AFC Bournemouth, RadioGOL 2
Komentarz: Wojciech Kowalski
15:55 #MultiGOL: Tottenham Hotspur – Fulham FC, RadioGOL 2
Komentarz: Dawid Szymczak
17:55 MultiGOL, RadioGOL 2
Prowadzenie: Patryk Ganiek
17:45 #MultiGOL: Chrobry Głogów – Raków Częstochowa, RadioGOL 2
Komentarz: Mateusz Pietrzak
17:55 #MultiGOL: Chievo Verona – Juventus FC, RadioGOL 2
Komentarz: Patryk Ganiek
18:25 #MultiGOL: Chelsea FC – Arsenal FC, RadioGOL 2
Komentarz: Jakub Kołsut
19:55 #MultiGOL: GKS Katowice – Wigry Suwałki, RadioGOL 2
Komentarz: Mateusz Lamch
20:10 #MultiGOL: Villarreal CF – Real Sociedad, RadioGOL 2
Komentarz: Bartłomiej Misztal
20:15 MultiGOL, RadioGOL 2
Prowadzenie: Bartłomiej Misztal
20:25 #MultiGOL: S.S. Lazio – SSC Napoli, RadioGOL 2
Komentarz: Mateusz Dziopa

Niedziela, 19 sierpnia:

16:55 MultiGOL, RadioGOL 2
Prowadzenie: Cezary Kawecki
16:55 #MultiGOL: Brighton & Hove Albion – Manchester United, RadioGOL 2
Komentarz: Patryk Banaszkiewicz
17:55 #MultiGOL: AC Torino – AS Roma, RadioGOL 2
Komentarz: Cezary Kawecki
19:55 MultiGOL, RadioGOL 2
Prowadzenie: Kami Wlazło
20:10 #MultiGOL: Rayo Vallecano – Sevilla FC, RadioGOL 2
Komentarz: Kamil Wlazło
20:55 #MultiGOL: Nimes Olympique – Olympique Marsylia, RadioGOL 2
Komentarz: Bartłomiej Misztal

Poniedziałek, 20 sierpnia

19:55 La Liga Santander: Valencia CF – Atletico Madryt, RadioGOL 2
Komentarz: Kamil Wlazło i Jan Pęczak
21:55 Athletic Club – CD Leganes, RadioGOL 2
Komentarz: Piotr Przybyłowski i Wojciech Anyszek

 

 

 


Piątek, 17 sierpnia:

Sobota, 18 sierpnia:

16:55 Fortuna I Liga: Garbarnia Kraków – ŁKS Łódź, RadioGOL 3
Komentarz: Karol Wojnarowski (ze stadionu)
18:45 Speedway Euro Championship: runda Daugavpils, RadioGOL 3
Komentarz: Konrad Gaweł
22:10 La Liga Santander: FC Barcelona – Deportivo Alaves, RadioGOL 3
Komentarz: Wojciech Anyszek

Niedziela, 19 sierpnia:

14:25 Premier League: Manchester City – Huddersfield Town, RadioGOL 3
Komentarz: Konrad Marzec i Bartosz Brzoskowski
17:55 LOTTO Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok – Piast Gliwice, RadioGOL 3
Komentarz: Radosław Nowak i Wojciech Kowalski
22:10 La Liga Santander: Real Madryt – Getafe CF, RadioGOL 3
Komentarz: Mateusz Orłowski i Wojciech Anyszek

Poniedziałek, 20 sierpnia

19:30 Bench Boost – magazyn ligi angielskiej, RadioGOL 3
Prowadzenie: Konrad Marzec / Goście: Bartosz Brzoskowski
20:40 DFB Pokal: SpVgg Greuther Furth – Borussia Dortmund, RadioGOL 3
Komentarz: Radosław Nowak i Mariusz Deczkowski

 

 

 


Piątek, 17 sierpnia:

Sobota, 18 sierpnia:

Niedziela, 19 sierpnia:

Poniedziałek, 20 sierpnia: