Znamy kolejnych medalistów w rywalizacji zapaśników. Dziś odbyły się medalowe zawody w trzech kategoriach: styl wolny kobiet do 62 kg, styl klasyczny mężczyzn do 67 kg oraz do 87 kg.

W rywalizacji w stylu wolnym kobiet do 62 kg zwyciężyła reprezentantka Japonii Yukako Kawai, W środowym finale pokonała Aisuluu Tynybekową z Kirgistanu 4:3. Brązowe medale zdobyły Ukrainka Irina Koliadenko i reprezentująca Bułgarię Taybe Mustafa Yusein.

W zmaganiach stylem klasycznym mężczyzn do 67 kg najlepszy okazał się Irańczyk Mohammadreza Geraei, który w finale pokonał Ukraińca Parwiza Nasibowa. Brązowe medale wywalczyli Niemiec Frank Staebler i Egipcjanin Mohamed Ibrahim Elsayed.

W rywalizacji mężczyzn stylem klasycznym do 87 kg złoty medal wywalczył reprezentant Ukrainy Żan Beleniuk. Utytułowany zawodnik w finale pokonał Węgra Viktora Lorincza 5:1. Brązowe medale zdobyli aktualny mistrz Europy reprezentant Serbii Zurabi Datunaschwili i Niemiec Denis Kudla.