Duże emocje, zaskakujące roztrzygniecia, z Hurkaczem w turnieju głównym.

Thompson J. 2 – 1 Tsitsipas S.

Spotkanie bardzo zacięte w wykonaniu obu panów. Dwa tie break wygrane przez Australijczyka dały mu sensacyjne zwycięstwo z czołową rakietą światowego tenisa.

Cressy M.  0 – 2 Tabilo A.

Dwa Tie – break dla Tabilo. Cressy poza turniejem.

Kubler J. 1 – 1 Dimitrov G.

Dobry pierwszy set w wykonaniu Bułgara, drugi zaś po małych błędach dla Kublera. W trzecim Dimitrov poddał mecz

Tiafoe F. 2 – 0 Giron M.

Szybka wygrana lepszego z Amerykanów. Wynik w obu setach do dwóch.

Wu Tuang-Lin 0 – 2 Norrie C.

Jednostronny mecz wygrany przez Brytyjczyka.

Berrettini M. 1 – 2 Daniel T.

Kolejny sensacyjny wynik na kortach. Włoch mimo deklasacji przeciwnika w drugim secie, prezentował bardzo nierówną formę i zasłużenie przegrał z lepiej dysponowanym Japończykiem.

Humbert U. 2 – 0 Shapovalov D.

Kanadyjczyk bez formy. Humbert świetnie dysponowany z awansem do trzeciej rundy.

Rublow A. 2 – 0 Lehecka J.

Dobra dyspozycja Rosjanina i Czech po dwóch setach i sześciu ugranych gemach jedzie do domu.

Schwartzman D. 0 – 2 Ruud C.

Norweska precyzja i pewne zwycięstwo Ruuda 2:6 3:6.

Nishioka Y. 0 – 2 Garin C.

Faworyzowany Japończyk odpada z Garinem 4:6 0:6.

Wu Y. 0 – 2 Davidovich Fokina A.

Walec Hiszpana na Chińczyku, wygrana 4:6 1:6

Chaczanow K. 2 – 0 Otte O.

Siedemdziesiąt siedem minut Rosjanina na korcie wystarczyło do pokonania Otte.

Cachin P. 0 – 2 Zverev A.

Niemiec łatwo i szybko z awansem do trzeciej rundy. Reprezentant Argentyny tłem.

Bautista R. 0 – 2 Ruusuvuori E.

Sensacyjny wynik spotkania. Fin ogrywa utytułowanego Hiszpana 6:7 2:6 i melduje się w trzeciej rundzie.

Iwaszka I. 1 – 0 Van De Zandschulp B.

Spotkanie nie zostało rozegrane w pełni. Po przegranym pierwszym secie i pięciu gemach drugiego, Holender poddał spotkanie i opuścił kort.

Miedwiediew D. 2 – 0 Nakashima B.

Nakashima z kwitkiem odprawiony wynik 6:4 6:3.

McDonald M.  0 – 2  Rune H.

Dobry mecz Rune i zasłużony triumf w meczu. Wynik spotkania 5:7 3:6

Kecmanovic M. 0 – 2 Wawrinka W.

Zacięty pierwszy set, w którym wygrał Szawjcar po tie – breaku. Drugi set pod kontrolą i pewna wygrana do czterech.

Mannarino A 2 – 0  Musetti L.

Włoch bez formy przegrywa z Francuzem oba sety do czterech.

Sinner J. 2 – 0 Gasquet R.

Półtorej godziny wystarczyło Włochowi, aby pokonać Francuza w dwóch setach.

Fucsovics M 2 – 0 De Minaur A.

Bardzo słaby mecz Australijczyka. Węgier pokazał się z świetnej dyspozycji i wykorzystał błędy przeciwnika.

Coric B. 0 – 2  Molcan A.

Słaba dyspozycja Chorwata i szybka porażka 3:6 3:6. Kolejny rozstawiony tenisista za burtą.

Hijikata R. 0 –  2 Baez S.

Mecz bez walki, zwycięstwo Baeza 3:6 1:6.

Fritz T. 2 – 1 Shelton B.

Trzysetowy pojedynek obu panów na dość dobrym poziomie. Pierwsza jego część dla Scheltona, dwa następne akty padły łupem Fritza.

Martinez P. 0 – 2 Aguer-Aliassime F.

Pierwszy set z problemami Kanadyjczyka, ale w całym rozrachunku wygrana po tie – breaku. W drugim już pełna kontrola i wygrana 4:6.

Cerundolo F. 2 – 1 Sock J.

Początek spotkania dobry w wykonaniu Amerykanina. Im mecz dłużej trwał tym większą przewagę zdobywał Cerundolo i to on awansował do trzeciej rundy.

Struff J-L 0 – 2 Paul T.

Szybki mecz Amerykanina i pewne zwycięstwo 3:6 3:6.

Hurkacz H. 2 – 0 Popyrin A.

Polak w ekspresowym tempie wygrywa mecz 6:3 6:3

Murray A. 2 – 0 Albot R.

Świetny mecz Brytyjczyka, bez problemu pokonał słabszego rywala 6:4 6:3 i awansował do kolejnej rundy.

Ewans D. 0 – 2 Draper J.

W brytyjskim spotkaniu bardzo jednostronny pojedynek. Faworyt Ewans przegrywa 4:6 2:6

Pella G. 0 – 2 Griekspoor T.

Holender górą po dwóch tie break. Wynik 6:7 6:7.