Brazylia wygrała z Japonią, a Stany Zjednoczone z Turcją i to te dwa zespoły zmierzą się w dzisiejszym finale. Przegrane drużyny powalczą o zajęcie 3. miejsca.

W pierwszym półfinale Brazylijki zmierzyły się z Japonkami. Dwa pierwsze sety zapisały na swoje konto siatkarki z Ameryki Południowej. Trzecia partia, rozgrywana na przewagi, zakończyła się zwycięstwem Japonek. Podrażnione porażką w tej odsłonię Brazylijki, pewnie zwyciężyły w czwartym secie i zameldowały się w finale.

Brazylia – Japonia 3:1 (25:15, 25:23, 29:31, 25:16)

W drugim półfinale na przeciwko siebie stanęły zespoły Stanów Zjednoczonych i Turcji. Mimo wielkich ambicji, Turczynkom nie udało się wygrać nawet seta. Amerykanki pewnie triumfowały 3:0 i powalczą o kolejny triumf w Lidze Narodów.

USA – Turcja 3:0 (25:21, 25:23, 25:20)

Mecz o 3. miejsce (16:00)