Legia Warszawa, w swoim pierwszym starciu pod wodzą Czesława Michniewicza na europejskich boiskach, pokonała na wyjeździe mistrza Norwegii 3:2.

Warszawiacy rozpoczęli z przytupem, obejmując prowadzenie już w drugiej minucie za sprawą Luqiunhasa. Swoją wyższość potwierdzili w 41 minucie, gdy swojego premierowego gola dla Mistrza Polski zdobył Emreli. Goście byli wyraźnie lepszą drużyną, jednak patrząc na ustawienie linii defensywnej, można było mieć duże obawy przed spotkaniem. Obawy te okazały się uzasadnione, bo po błędzie Mladenovicia, Erik Botheim zdobył kontaktowego gola tuż przed przerwą dla gospodarzy.

W drugiej połowie wyżej wyszło Bodo/Glimt, które szybko chciało doprowadzić do wyrównania. Nieco ponad kwadrans po rozpoczęciu gry, Emreli zdołał w sytuacji sam na sam podwyższyć prowadzenie i zdobyć drugą bramkę dla Polskiego klubu. Odpowiedział jeszcze Pernabucano, jednak czerwona kartka, którą dostał w 82 minucie Konradsen, przekreśliło szansę Bodo/Glimt na triumf w tym meczu.

Bodo/Glimt 2:3 Legia Warszawa