Faza ćwierćfinałowa Ligi Europy zbliża się ku końcowi. Manchester United oraz Inter Mediolan czekają już na swoich rywali w półfinałach. Oto, co przygotowaliśmy dla Was na dzisiejszy wieczór! 

Wolverhampton – Sevilla FC

Popularne “Wilki” podejmą dziś najbardziej utytułowaną w historii Ligi Europy drużynę. Zespół Nuno Espirito Santo z będącym w znakomitej formie Raulem Jimenezem będzie chciał pokrzyżować plany drużynie Julena Lopeteguiego w drodze po szósty triumf w tych rozgrywkach. Jaki będzie wynik? O tym przekonamy się od 21:00 w kanale 1, a mecz skomentuje dla Was Wojciech Anyszek! 

Szachtar Donieck – FC Basel 

Starcie dwóch nieobliczalnych drużyn osłodzi nam koniec ćwierćfinałów Ligi Europy. Szachtar, który bardzo pewnie pokonał mocny VfL Wolfsburg będzie chciał udowodnić, że nie był to przypadek. Wracający do dobrej formy zespół z St.Jakob Park będzie chciał im w tym przeszkodzić. Czy im się to uda? Pomoże Wam się o tym przekonać Piotr Szymczuk, który od 21 w kanale 2 będzie Was raczył swoim głosem. 

UDOSTĘPNIJ
Radio GOL
Jedyne takie sportowe radio internetowe. RadioGOL.pl jako pierwsze w Polsce oferuje profesjonalną współpracę z klubami sportowymi, dla których prowadzone są regularne relacje NA ŻYWO. Ponadto serwis oferuje artykuły, transmisje, komentarze i analizy profesjonalnych ekspertów, specjalizujących się w szerokim wachlarzu dyscyplin sportowych.