Podczas zgrupowania kadry Algierii przed Pucharem Narodów Afryki Haris Belkebla został dyscyplinarnie odesłany z powrotem do domu. Wszystko przez to, że podczas relacji na żywo jego kolegi z gry Fortnite reprezentant kraju pokazał pośladki przed kamerą.

Zatracone marzenia na debiut w kadrze

Wyjazd Harisa Belkebly na Puchar Narodów Afryki dawał mu szansę na debiut w seniorskiej kadrze Algierii. Przez swoją głupotę na premierowy występ w reprezentacji będzie musiał jednak trochę jeszcze zaczekać. Piłkarz podczas relacji na żywo z gry Fortnite swojego kolegi z drużyny narodowej pokazał pośladki. Reprezentant za ten występek został ukarany dyscyplinarnym odesłaniem do domu i usunięciem ze składu na nadchodzące mistrzostwa. Skandalista reprezentuje na co dzień barwy Stade Brest 29, które znajduje się obecnie w drugiej lidze francuskiej. 

Dla nietolerującego głupich zachowań trenera Algierii Djamela Belmadiego decyzja o wyrzuecniu z kadry Harisa Belkebly była oczywistością. Szkoleniowiec będzie musiał się jednak zmierzyć z problemem, jakim jest znalezienie zastępstwa dla krnąbrego piłkarza. Poważnym kandydatem do zastępienia pomocnika jest Mohamed Benkhemassa, który obecnie występuje w algierskim USM Algier.

Zobacz również: Reguilón na wylocie z Realu przez konflikt z synem Zidane’a?

UDOSTĘPNIJ
Avatar
Wyznawca piłki nożnej od dziewiątego roku życia. Fanatyk FC Barcelony, ligi hiszpańskiej oraz reprezentacyjnych rozgrywek.