Remco Evenepoel z ekipy Deceuninck-Quick Step został zwycięzcą 77. Tour de Pologne, który zakończył się w niedzielę w Krakowie. Najlepszy z Polaków, Rafał Majka (Bora-Hansgrohe) zajął czwarte miejsce.

Ostatni etap, z Zakopanego do Krakowa (188 km), wygrał po finiszu z peletonu Davide Ballerini (Deceuninck-Quick Step). Drugi był Pascal Ackermann (Bora-Hansgrohe). Na najniższym stopniu podium uplasował się Alberto Dainese (Sunweb). Na dziewiątym miejscu finiszował Szymon Sajnok (CCC).

Remco Evenepoel wygrał wyścig, dzięki przepięknej akcji 51 km przed metą do Bukowiny Tatrzańskiej. Na drugim miejscu został sklasyfikowany Duńczyk Jakob Fuglsang (Astana). Na trzecim miejscu zakończył cały wyścig Brytyjczyk Simon Yates (Mitchelton-Scott).  Do trzeciego miejsca na podium Rafałowi Majce zabrakło czterech sekund.