To West Ham zdobywa puchar ligi Konferencji. Zwyciężyli w wielkim finale z Fiorentiną.

Młoty grali w Pradze, jak na wlasnym stadionie, bowiem tysiące kibiców z Londynu zawitało do Pragi. Pierwsza połowa była mocno bezbarwna, z obu stron.  Zespoły tworzyły sobie mało okazji, nie była to pierwsza połowa warta finału.

W drugiej części było już o wiele ciekawiej, w 60. minucie podyktowany został rzut karny dla młotów wykorzystany przez Saida Benrahme. Po kilku minutach nastąpiło się przebudzenie włoskiej ekipy i zaledwie 5 minut później Bonaventura wyrównał na 1-1 po kąśliwym strzale. Kiedy kibice nastawiali się na dodatkowe 30 minut po świetnej kontrze gola dla West Hamu zdobył Jarrod Bowen, po świetnej asyście Lucasa Paquety.

West Ham został triumfatorem ligi Konferencji a kibice wpadli w euforię.