Znamy finał turnieju rangi 500 w Dubaju

Alexander Zverev 0 – 2 Andriej Rublow

Spotkanie obydwu tenisistów było zacięte. W pierwszym secie Niemiec stracił tylko jedno swoje podanie, co szybko ustawiło pierwszy set na korzyść Rosjanina. Drugi set był bardzo wyrównany i o końcowym triumfie musiał zdecydować tie – break. W nim minimalnie znów okazał się lepszy Rosjanin, który wygrał drugiego seta i awansował do następnej rundy.

Novak Djokovic 0 – 2 Danił Miedwiediew

Serb od początku miał duże problemy w starciu z Rosjaninem. Miedwiediew dobrze serwował i miał duż skuteczność wygranych piłek przy własnym serwisie. Ta przewaga umożliwiła mu szybki awans w dwóch setach. Mecz zakończył się wynikiem 4:6 4:6.