Na przełomie trzech dni obejrzeliśmy 8 spotkań, najlepszej ligi Świata. W piątek zobaczyliśmy tylko jedno spotkanie, za to w sobotę aż 6 i na koniec kolejki w niedzielę tak samo, jak w piątek tylko jedno spotkanie. Trudne spotkania, dużo bramek i nieoczekiwane wyniki to słowa, które w małym sensie opisują tę kolejkę.

Fulham-Wolves 1:1

Pierwsze starcie tej kolejki. Fulham na swoim wspaniałym stadionie podejmowało Wilki. Wolves skazywane na gwałtowną porażkę wywalczyło ostatecznie remis. I to drużyna Pomarańczowych zdobyła jako pierwsza bramkę. W 23 minucie Pablo Sarabia wpakował piłkę do siatki. Na odpowiedź gospodarzy musieliśmy czekać do drugiej połowy. W 64 minucie stan rywalizacji wyrównał Manor Solomon. Jednak w tym meczu nic się już nie wydarzyło.

Bournemouth-Manchester City 1:4

Wynik tego meczu nie zaskoczył.City łatwo poradziło sobie z gospodarzami na Vitality Stadium. Wicelider tabeli strzelanie rozpoczął już w 15 minucie, kiedy do siatki Bournemouth trafił Julian Alvarez. Następną bramkę dla Obywateli zdobył Erling Halland, a następnie na listę strzelców wpisał się Phil Foden. W 51 minucie do własnej siatki trafił Chris Mepham. Bramkę honorową dla gospodarzy zdobył Jefferson Lerma.

Tottenham-Chelsea 2:0

Jedno z najciekawiej zapowiadających się spotkań dało kibicom wiele emocji. Chelsea radząca sobie tragicznie w tym sezonie przyjechała na stadion Kogutów. The Blues obecnie zajmuje 10 miejsce. W pierwszej połowie nie zdarzyło się nic co, może przykuć oko widza. W 46 minucie Olivier Skipp zdobył piękną bramkę i dał prowadzenie swojej drużynie. W 82 minucie Harry Kane zamknął mecz i dał zwycięstwo Kogutom. Chelsea po swoich wielkich transferach radzi sobie tragicznie, co mówi nam to, że nie zawsze, gdy wydamy dużo to, się to zwróci.

Jeśli chodzi o pozostałe spotkania, to West Ham pewnie pokonał Nottingham Forest 4:0. Liderzy tabeli, czyli Arsenal pokonał Leicester 1:0. Później Leeds wygrało 1:0 z Southampton, Aston Villa pewnie wygrała z Evertonem a Liverpool, bezbramkowo zremisował z Crystal Palace.