Wielkie emocje w ćwierćfinałach niestety już bez Huberta Hurkacza.

Grigor Dimitrov 2 – 1 Alex De Minaur

Pierwszy set po przełamaniu Australijczyka wygrał Dimitrov. W drugim secie sytuacja się powtórzyła ale, tym razem przełamał Bułgara De Minaur.  Ostatni set był bardzo zacięty, do rozstrzygnięcia potrzebny był tie break, tam o włos lepszy był Bułgar który wygrał go 8-6.

Danił Miedwiediew 2 – 0 Felix Aguer – Aliassime

Pewny mecz Rosjanina kapitalny serwis w obu setach, pewna wygrana 6:2 6:4.

Jannik Sinner 2 – 0 Stan Wawrinka

Pewny mecz Włocha, Wawrinka bez szans. Mecz trwał zaledwie godzinę i piętnaście minut i zakończył się wynikiem 6:1 6:3.

Gijs Brouwer 0 – 2 Tallon Griekspoor

Bardzo szybki i na dobrej intensywności mecz zawodników gospodarzy. Jednak to Griekspoor dwa razy przełamał swojego kolegę z reprezentacji i zameldował się w półfinale turnieju