Już dziś o godzinie 18:45 w hicie grupy B Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych zespół Łomży VIVE Kielce zmierzy się z FC Barceloną. Zespół z Polski zajmuje obecnie pierwsze miejsce w grupie z dorobkiem dwunastu punktów. FC Barcelona jest druga. Relacja z tego meczu w kanale pierwszym od 18:45!

Ekipa z Kielc jest niepokonana od czternastu spotkań w Lidze Mistrzów i polskiej Superlidze, co więcej zespół VIVE nie przegrał w tym sezonie jeszcze meczu ligowego, co oczywiście daje Kielczanom pierwsze miejsce w tabeli ligowej. Jedyna porażka w rozgrywkach Ligi Mistrzów to mecz z Dynamem Bukareszt 16. września tego roku. Ewentualne zwycięstwo w dzisiejszym meczu na szczycie grupy B umocni VIVE Kielce na prowadzeniu. Aktualnie druga w tabeli Barcelona traci do lidera trzy punkty.

W siedmiu dotychczasowych spotkaniach grupowych ekipa FC Barcelony wygrała cztery spotkania i raz zremisowała. Dwukrotnie drużyna z Hiszpanii musiała uznać wyższość rywali, raz z Veszprem oraz ostatni raz sześć dni temu w meczu z VIVE Kielce. Dzisiaj kataloński zespół przyjeżdża do Kielc z chęcią rewanżu i odrobienia punktów, które tracą do lidera. Podobnie jak Łomża Vive Kielce FC Barcelona jest niepokonana w rozgrywkach ligowych i z dumą zasiada na fotelu lidera hiszpańskich rozgrywek.

Bukmacherzy nie stawiają sprawy jasno i kwestia ewentualnego faworyta jest sporna. Aczkolwiek fakt, że to VIVE zagra dzisiaj we własnej hali stawia ich na uprzywilejowanej pozycji.

Relacja z meczu Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych pomiędzy Łomża VIVE Kielce a FC Barceloną od 18:45 w KANAŁ 1! Komentuje Adrian Kozioł!

UDOSTĘPNIJ