Michał Rozmys zwyciężył w biegu na 800 m podczas mityngu w niemieckim Rehlingen-Siersburg. Trzecie miejsce w rzucie dyskiem zajął Piotr Małachowski. Na najniższym stopniu podium stanął też w skoku wzwyż Norbert Kobielski.

Rozmys zaatakował na 100 m przed metą i pewnie zwyciężył. Polak uzyskał czas 1.47,02. Wśród pań piąta na tym dystansie wynikiem 2.04,04 była Angelika Sarna. Zwyciężyła Szwedka Lovisa Lindh – 2.02,46.

Dyskobol Piotr Małachowski zajął trzecie miejsce. W najlepszej próbie doświadczony zawodnik uzyskał 62,13. Tuż zanim uplasował się Robert Urbanek – 61,67. Wygrał Kolumbijczyk Mauricio Ortega uzyskując 63,62.

Na trzecim miejscu konkurs skoku wzwyż zakończył Kobielski, pokonując poprzeczkę zawieszoną na wysokości 2,24. Piąty z wynikiem 2,15 był Sylwester Bednarek. Najlepszy okazał się Litwin Juozas Baiksztys – 2,27.