Nie jestem w stanie zmieniać kogoś, mogę inspirować ludzi do tego, by byli najlepszą wersją siebie – to słowa nowego trenera Widzewa Łódź, Daniela Myśliwca. 

We wtorek Widzew ogłosił, że Janusz Niedźwiedź zakończył współpracę z Łódzkim klubem. 

Na zastępstwo nie trzeba było długo czekać, kilka godzin później ogłoszony został Daniel Myśliwiec. 37-letni trener ostatnio trenował Stal Rzeszów, jednak rozstali się ze względu na inne wizje na prowadzenie klubu. 

Dzisiaj rano trener Myśliwiec został oficjalnie ogłoszony na konferencji prasowej. 

–  Cieszę się, że mogłem zacząć pracę dla Widzewa i chciałbym nie musieć nic deklarować. Chciałbym, żeby wszystko to, o czym rozmawialiśmy z zarządem było widoczne poprzez nasze – moje i sztabu – działania. Wychodząc z założenia, że świadczą o nas nie słowa a czyny, chcę przejść od razu do czynów. Najważniejsza jest praca. Cieszę się bardzo, że mogę być częścią tego klubu i chciałbym, żeby tę pracę było widać od pierwszego meczu – powiedział nowy trener Widzewa. 

Trener Myśliwiec już wczoraj poprowadził pierwszy trening z drużyną. Trwa przerwa reprezentacyjna, która daje więcej czasu na przygotowanie do pierwszego meczu Daniela Myśliwca.

UDOSTĘPNIJ
Karol Budzik
W Radiu GOL od Grudnia, pisze z Londynu. Kibic czarnego sportu, kibic Bruk-Bet Termalici. Zapraszam do kontaktu.