Piątek, 21 kwietnia

Robert Gumny (FC Augsburg) – grał od 77. minuty w meczu z VfB Stuttgart (1:1)

Łukasz Skorupski (Bologna FC) – 90 minut i żółta kartka w meczu z Hellasem Werona (1:2)

Paweł Dawidowicz (Hellas Verona) – 90 minut w meczu z Bologną FC (2:1)

Jan Bednarek (Southampton FC) – grał do 41. minuty w meczu z Arsenalem FC (3:3)

Jakub Kiwior (Arsenal FC) – na ławce rezerwowych z Southampton FC (3:3)

Sobota, 22 kwietnia

Michał Karbownik (Fortuna Duesseldorf) – 85 minut i żółta kartka w mecz z 1. FC Nuernberg (0:2)

Krzysztof Piątek (US Salernitana 1919) – na boisku od 88. minuty w meczu z US Sassuolo Calcio (3:0)

Jakub Kamiński (VfL Wolfsburg) – 79 minut i gol na 3-0 w dwudziestej pierwszej minucie spotkania z VfL Bochum (5:1)

Matty Cash (Aston Villa) – z powodu kontuzji poza kadrą na mecz z Brentford FC (1:1)

Krystian Bielik (Birmingham City) – 83 minuty w mecz z Blackpool FC (0:1)

Karol Linetty (Torino FC) – 90 minut i żółta kartka w meczu z S.S. Lazio (1:0)

Bartłomiej Drągowski (Spezia Calcio) – na ławce rezerwowych w meczu z UC Sampdoria (1:1)

Przemysław Frankowski (RC Lens) – 90 minut w meczu z AS Monaco (3:0)

Kacper Kozłowski (SBV Vitesse) – 89 minut w meczu z Excelsior Rotterdam (0:0)

Niedziela, 23 kwietnia

Karol Świderski (Charlotte FC) – 77 minut i gol w meczu z Columbus Crew (1:0)

Robert Lewandowski (FC Barcelona) – 90 minut w meczu z Atletico Madryt (1:0)

Sebastian Szymański (Feyenoord Rotterdam) – 45 minut i gol w meczu z FC Utrecht (3:1)

Kamil Piątkowski (KAA Gent) – 90 minut i żółta karka w meczu z KV Oostende (1:2)

Tymoteusz Puchacz (Panathinakos AO) – na ławce rezerwowych w meczu z PAOK (2:1)

Damian Szymański (AEK) – 70 minut w meczu Olympiakosem SFP (3:1)

Wojciech Szczęsny (Juventus FC) – 90 minut w meczu z SSC Napoli (0:1)

Piotr Zieliński (SSC Napoli) – 22 minuty w meczu z Juventusem FC (1:0)

Bartosz Bereszyński (SSC Napoli) – na ławce rezerwowych w meczu z Juventusem FC (1:0)

Polacy na obczyźnie w miony weekend rozegrali łącznie tysiąc trzysta minut w osiemnastu spotkaniach strzelając w nich trzy gole.