Razem z firmą SockZone zapraszamy na konkurs, w którym do wygrania są dwa zestawy składające się z części stroju Reprezentacji Polski + skarpetkami firmy SockZone.

W najbliższy weekend (29.02-01.03) w Toruniu rozegrane zostaną Halowe Mistrzostwa Polski. Wśród zgłoszonych zawodników znalazło się wiele gwiazd polskiej lekkoatletyki, co gwarantuje nam kolejne wielkie i niezapomniane emocje. 

Razem z firmą SockZone chcemy zaprosić wszystkich do konkursu, w którym będą do wygrania dwa zestawy składające się z części stroju Reprezentacji Polski oraz z  pary skarpetek marki SockZone.

Zestaw I:

 

Koszulka „POLO” Polska + skarpetki SockZone  

Zestaw II: 

Top Polska + skarpetki SockZone

Co trzeba zrobić, aby wygrać? 

  • Zostawić „like” pod postem konkursowym na Facebook’u
  • Napisać w komentarzu na Facebook’u: Kto wygra konkurs pchnięcia kulą mężczyzn i jaki uzyska wynik (DO WYGRANIA ZESTAW I) / Kto wygra bieg na 400 metrów kobiet i z jakim czasem (DO WYGRANIA ZESTAW II) + oznacz znajomych, z którymi będziesz oglądać Halowe Mistrzostwa Polski w Toruniu

Przykład: „Konrad Bukowiecki – 22,00 m, będę oglądał z Kasią i Tomkiem” 

Wygrywa osoba, która dobrze wytypuje imię i nazwisko zwycięzcy oraz uzyskany rezultat (w przypadku braku poprawnego wyniku, wygrywa osoba, która najszybciej wytypowała najbliższy prawidłowemu rezultatowi wynik) 

W konkursie udział biorą komentarze, które zostały dodane MAKSYMALNIE w sobotę (29.02) do godziny 11:00! 

Można typować tylko jedną konkurencję! 

Zapraszamy do odwiedzenia strony SockZone i do skorzystania z ich oferty – https://www.facebook.com/sockzonepl/ 

Zachęcamy również do przeczytania wywiadu z właścicielami firmy SockZone, którzy są jednocześnie czynnymi lekkoatletami -> WYWIAD .

 

 

UDOSTĘPNIJ
Avatar
Lekkoatletyka oraz fotografia