Od kilku tygodni trwa dyskusja dotycząca wyboru nowego klubu przez Zlatana Ibrahimovicia, któremu z końcem roku wygasa kontrakt z Los Angeles Galaxy. 38-letni Szwed zszokował piłkarski świat, publikując post, w którym insynuuje dołączenie do trzeciego zespołu Allsvenskan – Hammarby.

Jeśli post Ibry nie okaże się żartem, z których zawodnik pochodzący z Malmoe jest powszechnie znany, świat piłkarski mocno się zdziwi. Zlatan bowiem łączony był z takimi markami jak AC Milan, SSC Napoli, a w ostatnich dniach sporo mówiło się o tym, że Jose Mourinho chce sprowadzić Ibrahimovicia do Tottenhamu

38-letni Zlatan Ibrahimović w bieżącym roku kalendarzowym reprezentował barwy Los Angeles Galaxy, dla którego w 31 spotkaniach strzelił 31 bramek i zaliczył 7 asyst. Po zakończeniu rozgrywek ogłosił, że nie będzie kontynuował kariery w Stanach Zjednoczonych. 

UDOSTĘPNIJ
Avatar
Student, miłośnik kultury i piłki hiszpańskiej. Pasjonat piłki nożnej w egzotycznej postaci. Uwielbiam spotkania międzynarodowe, europejskie puchary oraz mecze na poziomie regionalnym w Polsce.