Przypominamy, że redakcja RadioGol.pl patronuje VII Międzynarodowego Charytatywnego Biegu Na Tak – Run of Spirit. Zapisy potrwają jeszcze tylko kilkanaście dni!

To wydarzenie odbędzie się 12. maja 2018 roku w Poznaniu. Sam bieg jest wyjątkowy, ponieważ będą mogli w nim brać udział osoby pełnosprawne oraz osoby z niepełnosprawnością bez względu na sposób poruszania się czy poziom sprawności fizycznej. Jednym z celów imprezy jest połączenie aktywności sportowej, integracji, profilaktyki zdrowotnej oraz finansowe wsparcie działań podejmowanych na rzecz osób niepełnosprawnych. Przed rokiem we wszystkich konkurencjach wzięło udział ponad 1100 biegaczy.

Organizatorzy Biegu, pragną poinformować, że zapisy trwają jeszcze tylko do 27 kwietnia! Zgłosić swój udział możemy pod tym LINKIEM wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Co roku każdy Bieg Na Tak – Run of Spirit niesie ze sobą cel charytatywny. Stowarzyszenie Na Tak wykorzystuje możliwość aktywnego działania na rzecz swoich Podopiecznych. Tegorocznym celem charytatywnym biegu jest organizacja letnich turnusów rehabilitacyjnych  i wypoczynkowych dla 200 osób z niepełnosprawnością.

Widzimy się 12 maja na poznańskiej Malcie! Wypatrujcie logo RadioGol.pl!

 

UDOSTĘPNIJ
Radio GOL
Jedyne takie sportowe radio internetowe. RadioGOL.pl jako pierwsze w Polsce oferuje profesjonalną współpracę z klubami sportowymi, dla których prowadzone są regularne relacje NA ŻYWO. Ponadto serwis oferuje artykuły, transmisje, komentarze i analizy profesjonalnych ekspertów, specjalizujących się w szerokim wachlarzu dyscyplin sportowych.