Trzeci w tej edycji Ligi Narodów mecz naszej reprezentacji to zarazem trzecie spotkanie Jerzego Brzęczka przeciwko reprezentacji Włoch. Czy wyciągnął z dwóch poprzednich konfrontacji wnioski? Czy poprawił mankamenty w naszej grze, których wyeliminowanie może pomóc ograć ekipę Manciniego? Dowiemy się mniej więcej około godziny 23:00.

Po efektownej wygranej nad Finlandią 5:1 nastroje wokół reprezentacji Polski nieco się poprawiły, ale dalej rzecz jasna nie są idealne. Jerzy Brzęczek dziś może podbudować swoją pozycję, ale rzecz jasna będzie o to bardzo trudno. Włosi, którzy czynią gigantyczne postępy za kadencji Roberto Manciniego z pewnością będą chcieli wybić trenerowi reprezentacji Polski te plany z głowy.

Trener Brzęczek, który zaczynał swoją selekcjonerską karierę właśnie od meczu z Włochami na pewno będzie chciał nawiązać do przynajmniej pierwszej połowy tamtego meczu. Czy to się stanie? Przekonamy się tego, słuchając naszej relacji w RadioGol. Startujemy ze studiem już o 20:00, które poprowadzi dla Was Wojciech Anyszek. Jego gośćmi będą Jakub Balcerski i Mateusz Orłowski, natomiast mecz od 20:45 skomentują Maciej Piotrowski i Piotr Szymczuk. Zapraszamy do słuchania!

UDOSTĘPNIJ
Radio GOL
Jedyne takie sportowe radio internetowe. RadioGOL.pl jako pierwsze w Polsce oferuje profesjonalną współpracę z klubami sportowymi, dla których prowadzone są regularne relacje NA ŻYWO. Ponadto serwis oferuje artykuły, transmisje, komentarze i analizy profesjonalnych ekspertów, specjalizujących się w szerokim wachlarzu dyscyplin sportowych.