Od wielu tygodni można było usłyszeć o potencjalnym transferze Polaka. Mogliśmy się spodziewać przenosin tego zawodnika. Bartosz Bereszyński został oficjalnie ogłoszony nowym piłkarzem Napoli.

Bartosz Bereszyński, przez niektórych uważanych jako jeden z najlepszych piłkarzy naszej kadry podczas mundialu został nowym piłkarzem Napoli. Była mowa o Romie czy nawet o klubie z Premier League, ale nasz prawy obrońca wybrał klub z Neapolu.

30-letni wychowanek Warty Poznań ma za sobą bardzo dobry mundial, wszyscy go pamiętają z akcji z Francją, w której Piotr Zieliński był blisko szczęścia, czy z fantastycznego powstrzymywania Hirvinga Lozano. Udane Mistrzostwa to zdecydowanie jeden z powodów, dlaczego Napoli ściąga ‘Beresia’.

Bereszyński ma być opcją rezerwową dla kapitana lidera Serie A – Giovanniego Di Lorenzo. Warto dodać, że do Sampdorii dołączy dotychczasowy drugi prawy obrońca Napoli – Allesandro Zanoli.

Bartosz Bereszyński zostaje wypożyczony z opcją transferu definitywnego  latem. Na pewno Bartoszowi Bereszyńskiemu będzie łatwiej się zaaklimatyzować, gdyż razem z nim będzie współpracował wcześniej wspomniany kolega z reprezentacji polski.        
 
Karol Budzik

 

             

UDOSTĘPNIJ
Radio GOL
Jedyne takie sportowe radio internetowe. RadioGOL.pl jako pierwsze w Polsce oferuje profesjonalną współpracę z klubami sportowymi, dla których prowadzone są regularne relacje NA ŻYWO. Ponadto serwis oferuje artykuły, transmisje, komentarze i analizy profesjonalnych ekspertów, specjalizujących się w szerokim wachlarzu dyscyplin sportowych.