Inter Mediolan wygrał piąty mecz w tym sezonie pokonując na wyjeździe SPAL 1:2. Zwycięstwo to nie przyszło jednak łatwo, bowiem gospodarze nie wykorzystali w pierwszej połowie rzutu karnego, a zwycięska bramka dla Mediolańczyków padła dopiero na niecały kwadrans przed zakończeniem spotkania.

„To nie było łatwe spotkanie, pod wieloma względami. Rozegraliśmy dobre spotkanie. Na początku cierpieliśmy, ale wiedzieliśmy, jak się zachować. Udało nam się szybko zareagować. Straciliśmy kilka piłek podczas ataku pozycyjnego i musimy to poprawić ”. W ten sposób Luciano Spalletti, trener Interu, skomentował bolesne zwycięstwo przeciwko SPAL na mikrofonach Sky. „W ciężkiej sytuacji poradziliśmy sobie bardzo dobrze, a to cechuje silne zespoły. Dziś reakcja polegała na chęci zdobycia trzech punktów, musimy kontynuować w ten sposób” – zakończył.

Po przerwach na reprezentację Inter czeka ciężki okres, ponieważ rozegrają spotkania przeciwko Milanowi, Barcelonie oraz Lazio.

UDOSTĘPNIJ
Radio GOL
Jedyne takie sportowe radio internetowe. RadioGOL.pl jako pierwsze w Polsce oferuje profesjonalną współpracę z klubami sportowymi, dla których prowadzone są regularne relacje NA ŻYWO. Ponadto serwis oferuje artykuły, transmisje, komentarze i analizy profesjonalnych ekspertów, specjalizujących się w szerokim wachlarzu dyscyplin sportowych.