Przed nami kolejny dzień zmagań na boiskach pierwszoligowych. W dzisiejszym starciu lokalnych rywali, Sandecja podejmie Wisłę Kraków. Zapraszamy na zapowiedź. 

Gospodarze są świeżo po starciu w Pucharze Polski. Choć rozstrzygnięcia wciąż nie znamy, w nogach na pewno odczuwalne będą te 120 minut gry. Jeśli chodzi o potyczki ligowe, tutaj jest dużo do poprawy. Sandecja lokuje się na ostatniej pozycji w lidze, tylko z dwoma zwycięstwami w tej części sezonu. Aż siedem remisów w ich wykonaniu stanowi aktualny rekord ligowy, a powodem do obawy musi być forma strzelecka, bo najskuteczniejszy zawodnik ma zaledwie trzy gole. 

Goście walczą o powrót do walki o awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Ostatnia forma Wisły nie powala, bo stanowi zaledwie jedno zwycięstwo w pięciu potyczkach. Po bardzo dobrym starcie gospodarze zanotowali spadek formy, gdy w dziesięciu spotkaniach zdobyli zaledwie siedem punktów. Ważnym elementem w układance Radosława Sobolewskiego jest Luis Fernandez, który z dorobkiem dziesięciu bramek plasuje się na drugim miejscu w klasyfikacji najskuteczniejszych graczy. 

Początek spotkania o godzinie 12:40. 

UDOSTĘPNIJ