Firma Deloitte rozpoczęła weryfikację dokumentów dostarczonych przez kluby, które chcą awansować do PlusLigi oraz TAURON Ligi. Do Ligi Mistrzów Świata aspirują Stal Nysa oraz BBTS Bielsko-Biała. Do TAURON Ligi Joker MEKRO ENERGOREMONT Świecie.

Te trzy kluby złożyły odpowiednie dokumenty (termin składania minął 30 kwietnia). Zostaną teraz poddane audytowi przez renomowaną firmę Deloitte. Dodatkowo w każdym z klubów pojawią się przedstawiciele Rady Nadzorczej Polskiej Ligi Siatkówki S.A., którzy przeprowadzą inspekcję obiektów i spotkają się z zarządami wymienionych klubów.

Dodatkowo, do piątku 8 maja, kluby 2. Ligi Mężczyzn mogą składać aplikację do startu w sezonie 2020/2021 w TAURON 1. Lidze Mężczyzn. Do ubiegania się o grę w wyższej klasie rozgrywkowej uprawnione są: MKS Avia Świdnik, LKS Czarni Rząśnia, Sulęcińskie Towarzystwo Siatkarskie Olimpia oraz BAS Białystok.

ŹRÓDŁOPolska Liga Siatkówki (komunikat prasowy)
UDOSTĘPNIJ
Radio GOL
Jedyne takie sportowe radio internetowe. RadioGOL.pl jako pierwsze w Polsce oferuje profesjonalną współpracę z klubami sportowymi, dla których prowadzone są regularne relacje NA ŻYWO. Ponadto serwis oferuje artykuły, transmisje, komentarze i analizy profesjonalnych ekspertów, specjalizujących się w szerokim wachlarzu dyscyplin sportowych.