Już dzisiaj Drużyna Lechii Gdańsk podejmie ekipę Rapidu Wiedeń. Odbędzie się to w 2 rundzie kwalifikacji do Ligi Konferencji Europy. 

Lechia swojego pierwszego meczu w lidze nie zagrała najlepiej. Można nawet powiedzieć, że był on fatalny. Drużyna z Płocka przeważała w całym meczu. Czy fani drużyny Lechii mogą być spokojni? 

Rapid jest w znacznie lepszej formie niż Gdańszczanie. Swój ostatni mecz wygrali skromnie 1-0. Wcześniejszy mecz zremisowali 3-3 z Celticiem. Te wyniki na pewno pokazują inną formę niż drużyny z Polski. 

Lechia w tym spotkaniu musi się bardzo skupić. Mecz rozgrywany na Stadionie Rapida może być bardzo ciężki. Transmisja radiowa odbędzie się na kanale 3.

 

Autor: Bartłomiej Kapcia 

UDOSTĘPNIJ
Radio GOL
Jedyne takie sportowe radio internetowe. RadioGOL.pl jako pierwsze w Polsce oferuje profesjonalną współpracę z klubami sportowymi, dla których prowadzone są regularne relacje NA ŻYWO. Ponadto serwis oferuje artykuły, transmisje, komentarze i analizy profesjonalnych ekspertów, specjalizujących się w szerokim wachlarzu dyscyplin sportowych.