Niedziela z Serie A zapowiada się fenomenalnie. Atalanta mierzy się z Interem, Milan z Hellasem, ale przede wszystkim fani czekają na ten pierwszy mecz dnia. Zmierzą się w nim bowiem Lazio z Juventusem. 

W zeszłym sezonie te drużyny bardzo długo walczyły ze sobą o mistrzostwo Włoch. Co więcej, Lazio było przez pewien czas liderem Serie A i wydawało się, że dominacja ekipy z Turynu wreszcie może dobiec końca. Niestety, ale lockdown, który w całej Europie wprowadzono w marcu mocno zaburzył siłami poszczególnych drużyn, czego efektem było załamanie formy Lazio, czy genialny okres Milanu. 

Juventus pod wodzą Andrei Pirlo to ciągle wielka niewiadoma. Potrafią rozegrać znakomite spotkanie, jak to ze Sampdorią, by chwilę później rozczarować w meczu z Hellasem Werona. Lazio, zresztą jak większość ekip w okresie pandemicznym, również ma spore wahania formy. Wydaje się jednak, że powoli wracają na dobrą ścieżkę. 

Ten mecz rzecz jasna będziecie mogli znaleźć w naszej ramówce, a skomentuje go w kanale 1 od 12:25 Kamil Aleksandrowicz. 

UDOSTĘPNIJ