W ósmym dniu mistrzostw świata w Egipcie fazę zasadniczą turnieju rozpocznie reprezentacja Polski. Podopieczni Patryka Rombla podejmą dziś najsłabszego rywala w całej grupie I, którym jest Urugwaj. Rzecz jasna nie jest to jedyne wydarzenie dnia. 

Polacy z Urugwajem rozpoczną dzisiejsze zmagania o 15:30. Faworyt jest tylko jeden i dobrze wiemy, że są nimi biało – czerwoni. Muszą oni jednak zachować koncentrację i spokój, bo to będzie kluczowe w dzisiejszym meczu. Po nim przyjdzie czas na rywalizację naszych rywali. Oczywiście transmisja w kanale 1 RadioGol i na naszym kanale YouTube od 15:30, a skomentują ją Maciej Piotrowski i Mateusz Kowalski

Pierwszy mecz, na który będziemy zwracać uwagę poza naszym będzie rywalizacja Węgrów z Brazylią. Madziarzy, którzy prowadzą w naszej grupie z czterema punktami będą chcieli podwyższyć swój dorobek. Mają na to sporą szansę, ponieważ Brazylia wydaje się rozbita po meczu z Polakami. Różnica dziesięciu bramek, zwłaszcza po kiepskiej drugiej połowie z pewnością może zostać w głowach Canarinhos, natomiast z pewnością powalczą o dobry wynik. Ten mecz również w RadioGol, a skomentuje go od 18:00 w kanale 1 Wojciech Anyszek.

Dzień z piłką ręczną w naszym radiu zwieńczy absolutny hit całego turnieju, a więc mecz Hiszpanii z Niemcami. Starcie dwóch ostatnich triumfatorów mistrzostw Europy z pewnością mocno którejś z tych ekip skomplikuje sytuację w grupie, zatem tym bardziej należy oczekiwać znakomitej walki. Niemcy, którzy stracili dwa punkty przeciwko Węgrom są z pewnością w gorszej sytuacji. Ten mecz skomentują w kanale 1 od 20:30 Kamil Zając i Adrian Kozioł. 

Oto zestaw par dzisiejszego dnia:

UDOSTĘPNIJ