Przed nami rewanżowe starcie w ramach półfinału UWCL. Dwie duże marki powalczą o możliwość dalszej gry na arenie międzynarodowej. Zapraszamy na zapowiedź. 

W pierwszym spotkaniu lepsza okazała się drużyna PSG, wygrywając na wyjeździe 2:1. 

PSG to wicelider ligi francuskiej. Drużyna ze stolicy zanotowała aż jedną porażkę w lidze, co nie pozwala im wskoczyć na fotel lidera. W tej edycji Ligi Mistrzów w fazie grupowej wygrali wszystkie spotkania bez straty gola. Passa została już przerwana w poprzednim starciu z Bayernem, jednak wciąż są oni na zwycięskiej drodze. Ważnymi zawodniczkami okazują się Marie-Antoinette Katoto oraz Jordyn Huitema, które łącznie odpowiedzialne były za 13 bramek dla swojej drużyny. 

Bayern to również wicelider swojej krajowej ligi. Zanotowali oni dwa razy więcej porażek niż ich dzisiejszy rywal, czyli zawrotną liczbę dwóch. W kwestii Ligi Mistrzów, uzyskali awans z drugiego miejsca, ulegając tylko Lyonowi. W zespole gości ciężko wyróżnić jedną zawodniczkę, która ciągnie na swoich barkach zespół, bo jest to bardziej złożony kolektyw. Po trzy bramki na koncie mają Lea Schuller czy Jovana Damnjanovic. 

Początek spotkania o godzinie 21:00.

Autor: Filip Tyczyński

UDOSTĘPNIJ
Radio GOL
Jedyne takie sportowe radio internetowe. RadioGOL.pl jako pierwsze w Polsce oferuje profesjonalną współpracę z klubami sportowymi, dla których prowadzone są regularne relacje NA ŻYWO. Ponadto serwis oferuje artykuły, transmisje, komentarze i analizy profesjonalnych ekspertów, specjalizujących się w szerokim wachlarzu dyscyplin sportowych.