Sztafeta kobiet 4 x 400 m zdobyła brązowy medal ostatniego dnia lekkoatletycznych mistrzostw Europy do lat 23 w Tallinnie. W sumie polska ekipa wraca z Estonii z pięcioma: dwoma złotymi, jednym srebrnym i dwoma brązowymi.

Natalia Wosztyl, Aleksandra Formella, Karolina Łozowska i Kinga Gacka uzyskały czas 3.30,38. Wygrały Czeszki – 3.30,11, przed Francuzkami – 3.30,33.

Wcześniej złote medale zdobyły Pia Skrzyszowska na 100 m ppł w 12,77 i Adrianna Sułek w siedmioboju, srebro na 3000 m z przeszkodami wywalczyła Kinga Królik, a brąz na 100 m ppł – Klaudia Wojtunik.

Polska zajęła 10. miejsce w klasyfikacji medalowej. Najlepsi okazali się Włosi – 6 złotych, 5 srebrnych i 2 brązowe.