Jak donosi „La Gazetta dello Sport” reprezentant Polski Krzysztof Piątek jest blisko zostania zawodnikiem drużyny Serie A – Salernitany.

Według tej gazety Piątek ma zostać wypożyczony do zeszłorocznego beniaminka Serie A z możliwością wykupu. Natomiast Hertha Berlin przez rok musiałaby pokrywać 50% wynagrodzenia reprezentanta Polski. Za sezon 27-latek z Dzierżoniowa w Berlinie zarabia za sezon 3,5 miliona euro.

W minionym sezonie polski napastnik był wypożyczony do Fiorentiny, gdzie jednak po dobrym początku, później zaczął z każdym meczem przygasać, aż w końcu stracił miejsce w podstawowym składzie Vincenza Italiano. Łącznie rozegrał dla włoskiej drużyny 18 spotkania, strzelając razem 6 bramek.

 

Autor: Miłosz Sojka

UDOSTĘPNIJ
Radio GOL
Jedyne takie sportowe radio internetowe. RadioGOL.pl jako pierwsze w Polsce oferuje profesjonalną współpracę z klubami sportowymi, dla których prowadzone są regularne relacje NA ŻYWO. Ponadto serwis oferuje artykuły, transmisje, komentarze i analizy profesjonalnych ekspertów, specjalizujących się w szerokim wachlarzu dyscyplin sportowych.