Rozpoczęliśmy dziś zgrupowanie reprezentacji Polski przed nadchodzącymi dwoma meczami eliminacyjnymi do EURO 2024 z Wyspami Owczymi oraz Albanią.

Jak doniosły media kontuzji doznał Łukasz Skorupski i nie przyjechał na zgrupowanie. Nie mógł być z powodu kontuzji także Nicola Zalewski. W ich miejsce zostali dowołani Kamil Grabara oraz Paweł Wszołek. Ten pierwszy jak się okazało nie mógł również być na zgrupowaniu z powodu dalszych problemów ze złamaniem nosa. Dowołany za Grabarę został Marcin Bułka, który jutro zamelduje się na zgrupowaniu.

W konferencji prasowej udział dziś wzięli Robert Lewandowski oraz Kamil Grosicki. 

Kamil Grosicki: Przed nami są ważne dwa spotkania. Musimy patrzeć przed siebie. Musimy zrobić 6 punktów. Wierzę, że to zrobimy.

Kamil Grosicki: Cieszę się, że wróciłem do reprezentacji. Zawsze jestem gotowy. Mam nadzieję, że pomogę reprezentacji, ale też, że reprezentacja mi pomoże i wrócę do klubu w dobrej formie.

Robert Lewandowski: Zdajemy sobie sprawę z tego, że dwa najbliższe spotkania są dla nas kluczowe. Wierzę w to, że ta reprezentacja będzie teraz szła w górę. Wiemy, jakie błędy popełnialiśmy, co zrobiliśmy. Wierzę, że każdy z nas znajdzie to, co ma w sobie…

Kamil Grosicki: Zrobię wszystko, żeby pomóc reprezentacji na boisku i poza boiskiem. Po to tu przyjechałem.

Kamil Grosicki: O aferach chyba wszystko zostało powiedziane. Oceniać nas będziecie po meczach. Skupmy się na tym.
 
Robert Lewandowski: Zdajemy sobie sprawę z tego, że ostatni mecz był bardzo słaby. Bierzemy to na klatę i musimy nad tym pracować.
 
Robert Lewandowski: Każdy z nas w klubie daje z siebie wszystko po to, żeby przyjechać na reprezentację i pokazać to, co ma najlepszego
 
 
UDOSTĘPNIJ
Marcel Kowalczuk
14-letni chłopak, który od jakiegoś czasu próbuje swoich sił w dziennikarstwie. Pracuje w redakcji RadioGOL i Podkarpacie LIVE. Piszę i komentuje!