Jedynym środowym spotkaniem w angielskiej Premier League będzie zaległa potyczka na Amex Stadium. Czy gospodarze zdołają postawić twardy opór mistrzom Anglii ?

Pep Guardiola w jednym z wywiadów udzielonych brytyjskiej prasie przyznał, że Roberto De Zerbi należy do wąskiego grona trenerów, którego styl pracy naprawdę mu imponuje. Hiszpan stwierdził nawet, że piłkarze Brighton powinni dziękować Bogu, że jego kolega po fachu z Półwyspu Apenińskiego może ich trenować, gdyż przy jego boku wespną się na wyżyny swoich umiejętności.

Dla Manchesteru parę minionych tygodni to właściwie całe pasmo niekończących się sukcesów. Oprócz zapewnienia sobie kolejnego tytułu mistrza kraju De Bruyne i spółka zameldowali się także w wielkim finale Ligi Mistrzów. Zachowując oczywiście odpowiednie proporcje, Brighton także notuje ostatnio historyczne wyniki. Ekipa z malowniczego nadmorskiego miasta ma już pewny udział w kolejnej edycji europejskich pucharów po raz pierwszy w całej dotychczasowej historii.

Czekają nas wielkie emocje, to spotkanie już o godz. 21. 

Karol Budzik

UDOSTĘPNIJ
Radio GOL
Jedyne takie sportowe radio internetowe. RadioGOL.pl jako pierwsze w Polsce oferuje profesjonalną współpracę z klubami sportowymi, dla których prowadzone są regularne relacje NA ŻYWO. Ponadto serwis oferuje artykuły, transmisje, komentarze i analizy profesjonalnych ekspertów, specjalizujących się w szerokim wachlarzu dyscyplin sportowych.