We środowy wieczór Napoli zmierzyło się w przedsezonowym sparingu z turecką drużyną Adaną Demirspor. Mecz zakończył się wynikiem 2-2. Jedną bramkę dla drużyny z Demirsporu zdobył Mario Balotelli, który po spotkaniu udzieli wywiadu, w którym powiedział między innymi o powrocie do reprezentacji czy o dołączeniu kiedyś do drużyny Napoli.

Były reprezentant Włoch uważa, że gra dla Błękitnych jest jego niespełnionym marzeniem, który ciężko będzie go zrealizować.

– Czuję się dobrze, myślę, że fizycznie też nieźle to wygląda. Zawsze powtarzałem, że moim marzeniem jest gra w Napoli. Szanuję Aurelio de Laurentiisa, ale myślę, że nigdy nie chciał mnie w swoim klubie. Z tego też powodu ja nigdy nie przyjechałem do Neapolu- tak twierdzi 31-latek

Włoski napastnik został także zapytany o powrót do reprezentacji Włoch.

 -Nie mogę teraz o tym mówić, znasz moje zdanie. Reprezentacja narodowa to najwspanialsza rzecz, jaka istnieje. Każdy dokonuje jednak swoich wyborów i ja je szanuję- dodał Balotelli.

W minionym sezonie dla tureckiej drużyny 31-letni Włoch we 33 spotkaniach rozegranych strzelił aż 19 bramek, dokładając jeszcze 6 asyst.

Autor: Miłosz Sojka

UDOSTĘPNIJ
Radio GOL
Jedyne takie sportowe radio internetowe. RadioGOL.pl jako pierwsze w Polsce oferuje profesjonalną współpracę z klubami sportowymi, dla których prowadzone są regularne relacje NA ŻYWO. Ponadto serwis oferuje artykuły, transmisje, komentarze i analizy profesjonalnych ekspertów, specjalizujących się w szerokim wachlarzu dyscyplin sportowych.