Niedziela przyniosła kolejne medalowe rozstrzygnięcia. Tym razem w biathlonie, w którym rozstały rozegrane dwie konkurencje: bieg pościgowy kobiet na 10 km oraz bieg pościgowy mężczyzn na 12.5 km.

W rywalizacji kobiet najlepsza okazała się Norweżka Marte Olsbu Roiseland, który rozpoczęła bieg z 30-sekundową przewagą. W trakcie biegu zawodniczka nie tylko nie straciła przewagi, co znacząco ją powiększyła. Ostatecznie 31-latka wygrała z przewagą wynoszącą ponad 1,5 minuty. Na drugim miejscu uplasowała się reprezentantka Szwecji Hanna Oberg. Podium uzupełniła Norweżka Tiril Eckhoff

Dobry występ zaliczyła Polka Monika Hojnisz-Staręga, która wybiegła na trasę jako szesnasta, a ostatecznie zakończyła bieg na dziewiątej pozycji,
co jest najlepszym wynikiem polskiej zawodniczki w tym sezonie.

W zmaganiach mężczyzn złoty medal wywalczył Francuz Quentin Fillon Maillet. Srebrny krążek zdobył Norweg Tarjei Bø, który stracił do zwycięzcy niemal pół minuty. Na trzecim miejscu uplasował się reprezentant Rosyjskiego Komitetu Olimpijskiego Eduard Łatypow. Jedyny Polak w stawce, Grzegorz Guzik odnotował aż osiem błędów na strzelnicy, co pozwoliło mu zająć dopiero 54. miejsce.