Pora na kolejny mecz najlepszej polskiej drużyny w Lidze Mistrzów szczypiornistów. O godzinie 18.45 Vive podejmie Porto.

To dopiero początek fazy grupowej, bowiem każdy klub ma do rozegrania aż czternaście meczów, ale po czterech dotychczasowych mistrz Polski plasuje się w ścisłej czołówce stawki. Kielczanie wygrali spotkania Veszprem, Motorem i Flensburgiem, zaliczając tylko jedną wpadkę, w pierwszej kolejce z Dinamem Bukareszt. Teraz Vive ma sześć punktów, tyle samo mają Barcelona i Veszprem, czyli liderzy tej grupy. Pora na kolejne dwa punkty w starciu z mistrzem Portugalii.

FC Porto z Dinamem Bukareszt wygrało, podobnie jak z Flensburgiem, ale przegrało z Motorem i Veszprem, co pokazuje jak wyrównana i mocna jest ta grupy. Smoki będą trudne rywalem, biorąc pod uwagę choćby ich wzrost, bo ta drużyna jest zbudowana z samych dwumetrowych goliatów, ale nie z takimi turami dawali już radę nasi herosi ze stolicy Świętokrzyskiego. Na mecz o godzinie 18.45 do Kanału 2 Radio Gol zaprasza Kamil Wlazło.

Marceli Korytek

UDOSTĘPNIJ
Radio GOL
Jedyne takie sportowe radio internetowe. RadioGOL.pl jako pierwsze w Polsce oferuje profesjonalną współpracę z klubami sportowymi, dla których prowadzone są regularne relacje NA ŻYWO. Ponadto serwis oferuje artykuły, transmisje, komentarze i analizy profesjonalnych ekspertów, specjalizujących się w szerokim wachlarzu dyscyplin sportowych.