Przed nami 10. kolejka Superligi piłkarzy ręcznych. Oto, co czeka nas w nadchodzącej serii gier!

Sobota z Superligą rozpocznie się o godzinie 15:00, gdy w Kielcach zawodnicy mistrza Polski podejmą Chrobrego Głogów. Ekipa Łomży Kielce zajmuje aktualnie drugie miejsce w tabeli, lecz ma do rozegrania dwa zaległe mecze. Gracze z Głogowa natomiast, z dorobkiem piętnastu punktów, plasują się na piątej lokacie. W ostatnich latach zawodnicy ze stolicy województwa świętokrzyskiego nie mieli większych kłopotów z pokonywaniem Chrobrego. Jak będzie tym razem?

W drugim sobotnim starciu na parkiet wyjdzie drużyna lidera tabeli, a więc Wisła Płock, która na wyjeździe zmierzy się z Wybrzeżem Gdańsk. Ekipa z Pomorza po dobrym początku sezonu w ostatnich tygodniach ma ogromne kłopoty ze zdobywaniem punktów. Czy znajdą przełamanie w meczu z Narciarzami. Będzie o to niezwykle trudno. Początek rywalizacji o godzinie 17:00.

W sobotę swoje spotkania rozegra także trzeci i czwarty zespół ligowej tabeli. Górnik Zabrze na terenie rywala powalczy z drużyną z Ostrowa Wielkopolskiego, która obecnie plasuje się na dziesiątej pozycji, zaś Azoty u siebie zagrają z dużo bardziej wymagającym rywalem. Mianowicie z Unią Tarnów, która zajmuje szóstą lokatę w klasyfikacji Superligi.

Ostatni mecz 10. kolejki polskiej ligi piłkarzy ręcznych zaplanowany jest na 9 listopada. Tego dnia MMTS Kwidzyn ma zagrać z Pogonią Szczecin. Będzie to starcie niemal na samym dole tabeli. Gracze z Kwidzyna zajmują bowiem dwunaste miejsce w tabeli. Portowcy, którzy jak dotąd zdobyli jeden punkt są na jej dnie. 

 

 

UDOSTĘPNIJ
Radio GOL
Jedyne takie sportowe radio internetowe. RadioGOL.pl jako pierwsze w Polsce oferuje profesjonalną współpracę z klubami sportowymi, dla których prowadzone są regularne relacje NA ŻYWO. Ponadto serwis oferuje artykuły, transmisje, komentarze i analizy profesjonalnych ekspertów, specjalizujących się w szerokim wachlarzu dyscyplin sportowych.