Choć przed nami już połowa meczów w 5 kolejce Ligi Mistrzów, nie we wszystkich grupach rywalizacja jest bliska zakończeniu. W grupie A aż 3 zespoły będą biły się o 2 miejsce premiujące awansem, dołączając do Bayernu, który 1/8 finału ma już zapewnioną.

Kibice Manchesteru zdecydowanie nie mogą zaliczyć obecnej europejskiej kampanii do udanych. Choć pech i kontuzje nie pomagają, Czerwone Diabły zajmują ostatnie miejsce w grupie A. Nie ma jednak tego złego, bo do lokaty premiowanej awansem brakuje im zaledwie punktu. Jednak jego zdobycie będzie nie lada wyzwaniem, bowiem ekipa Erika Ten Haga dzisiejszy mecz rozegra na jednym z najtrudniejszych terenów w Europie, a więc na stadionie Galatasaray. Do tego fakt, że Turcy postawili się Anglikom już w meczu na Old Trafford nie napawa optymizmem.

Fani Galaty zaś nie mogą się doczekać widowiska, licząc na powtórkę z wyjazdu, gdzie pokonali angielski zespół po raz pierwszy w historii Ligi Mistrzów. Obie drużyny potrzebują dziś 3 punktów, jednocześnie zerkając na drugi mecz w swojej grupie i trzymając kciuki za Bayern, który ma szansę mocno skomplikować sytuację Kopenhadze.

Początek meczu o 18:45.

UDOSTĘPNIJ
Radio GOL
Jedyne takie sportowe radio internetowe. RadioGOL.pl jako pierwsze w Polsce oferuje profesjonalną współpracę z klubami sportowymi, dla których prowadzone są regularne relacje NA ŻYWO. Ponadto serwis oferuje artykuły, transmisje, komentarze i analizy profesjonalnych ekspertów, specjalizujących się w szerokim wachlarzu dyscyplin sportowych.