Reprezentację Niemiec w ostatniej kolejce eliminacji do Mistrzostw Świata w Katarze czeka pojedynek z Ormianami. Nasi sąsiedzi, którzy imponują swoją grą, powinni bez problemu rozprawić się z rywalem.

Niemcy do tej pory zanotowali osiem wygranych i jeden remis. Jest tylko jedna drużyna w tych eliminacjach, która może się pochwalić lepszym dorobkiem – Duńczycy. Reprezentacja Niemiec ma już zapewniony awans i spotkanie z Armenią, może potraktować jako mecz towarzyski. 32 strzelone gole i trzy stracone bramki – to  bilans Niemców, który może budzić podziw.  W pierwszym spotkaniu Die Mannschaft rozgromili Ormian 6:0.

Armenia na początku eliminacji była objawieniem, wygrywając pierwsze trzy mecze. Wówczas to oni przewodzili w grupie, jednak w dalszej fazie było już tylko gorzej. Trzy remisy i trzy porażki odebrały ich szanse na walkę o mistrzostwa świata. Nikt nie daje większych szans Armenii na niespodziankę i odebranie punktów Niemcom.

Spotkanie odbędzie się w Erywaniu o godzinie 18:00. Zawody poprowadzi francuski sędzia François Letexier.

Michał Szeląg

UDOSTĘPNIJ
Radio GOL
Jedyne takie sportowe radio internetowe. RadioGOL.pl jako pierwsze w Polsce oferuje profesjonalną współpracę z klubami sportowymi, dla których prowadzone są regularne relacje NA ŻYWO. Ponadto serwis oferuje artykuły, transmisje, komentarze i analizy profesjonalnych ekspertów, specjalizujących się w szerokim wachlarzu dyscyplin sportowych.