Fortuna 1 Liga Ruch Chorzów - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2:1 27.08.2022 FOT/Dariusz Grabiński (Radio Gol)

Hit Fortuna 1. ligi już dzisiaj wieczorem, dwóch kandydatów do awansu zmierzy się dzisiaj wieczorem o godz. 20:30.

Czwarta Termalica zmierzy się z drugim Ruchem Chorzów. Biorąc pod uwagę fakt, że Termalica ma mecz zaległy, to w kontekście tabeli to bardzo ważny mecz. Bruk-Bet w ostatnim meczu zremisował ze Stalą Rzeszów, 2-2. Termalica w 80. minucie przegrywała 2-0, doprowadziła w kilka minut do remisu i mogli jeszcze wyjść na prowadzenie, jednak sytuacji nie wykorzystał Marcel Błachewicz. Dzisiaj Termalice będzie zależeć na zwycięstwie, jako że może ich ono przybliżyć do strefy bezpośredniego awansu, gdzie porażka może ich od tego bardzo oddalić.

Ruch natomiast zajmuje drugie miejsce w tabeli, w ostatnim meczu ligowym zremisowali z ŁKS-em po świetnym widowisku i wyniku 3-3. Ruch ma cztery punkty przewagi nad trzecią Wisłą, ale jakby dzisiaj przytrafiła się porażka to różnica będzie znacznie mniejsza. Te dwie drużyny łączy wielu piłkarzy ale m.in. Tomasz Foszmańczyk.

Przewidywane składy:

Bruk-Bet Termalica: Loska – Kadlec, Tekijaski, Biedrzycki, Radwański, Hilbrycht, Hubinek, Dombrovskyi, Trubeha, Fornalczyk, Poznar

Ruch: Bielecki – Kasolik, Sadlok, Szur, Michalski, Sikora Sedlak, Swędrowski, Wójtowicz, Kobusiński, Szczepan.

Karol Budzik

 

 

 

 

 

 

 

UDOSTĘPNIJ
Radio GOL
Jedyne takie sportowe radio internetowe. RadioGOL.pl jako pierwsze w Polsce oferuje profesjonalną współpracę z klubami sportowymi, dla których prowadzone są regularne relacje NA ŻYWO. Ponadto serwis oferuje artykuły, transmisje, komentarze i analizy profesjonalnych ekspertów, specjalizujących się w szerokim wachlarzu dyscyplin sportowych.