Po udanym i pewnym występie w pierwszej rundzie eliminacji Ligi Europy Lech przystępuje do rywalizacji w drugiej części walki o fazę grupową tych rozgrywek. Ich rywalem będzie zespół Hammarby. 

Podopieczni trenera Żurawia mogą być połowicznie zadowoleni z początku nowego sezonu. Strzelają co prawda dużo bramek, ale równie wiele tracą. Powodem takiej sytuacji jest brak koncentracji, który piłkarzom Lecha przydarza się zbyt często, a w meczu z Hammarby nie może się to przydarzyć, ponieważ jeden mecz daje zbyt mało czasu na ewentualną naprawę błędów. 

Lech nie będzie mógł już rzecz jasna skorzystać z Kamila Jóźwiaka, który został zaprezentowany jako nowy piłkarz Derby County, ale z pewnością już myślami są przed meczem z zespołem z ligi Allsvenskan. Mecz Hammarby – Lech Poznań rozpocznie się o 19:00, a w RadioGol skomentuje go duet Maciej Piotrowski, Piotr Szymczuk. 

UDOSTĘPNIJ
Radio GOL
Jedyne takie sportowe radio internetowe. RadioGOL.pl jako pierwsze w Polsce oferuje profesjonalną współpracę z klubami sportowymi, dla których prowadzone są regularne relacje NA ŻYWO. Ponadto serwis oferuje artykuły, transmisje, komentarze i analizy profesjonalnych ekspertów, specjalizujących się w szerokim wachlarzu dyscyplin sportowych.