Jak wskazują źródła zlokalizowane na Wyspach Brytyjskich, Cristiano Ronaldo jest gotów w najbliższym czasie opuścić szeregi Juventusu Turyn i rozpocząć nowy rozdział w swojej karierze. Portugalczyk jest mocno zawiedziony rezultatem swojego klubu w niedawno zakończonej kampanii w Lidze Mistrzów.

Agent piłkarza kontaktował się podobno z kilkoma dużymi klubami w Europie oraz w Stanach Zjednoczonych oferując usługi swojego klienta. Wśród owych klubów znalazła się między innymi Duma Katalonii. Jak podają jednak źródła, transfer do Barcelony jest mocno wątpliwy.

Każdy potencjalny nowy pracodawca musi mieć bowiem świadomość, że kontrakt Portugalczyka to niezmiennie bajońskie sumy a sam zainteresowany, na razie nie jest gotów na wyraźną obniżkę zarobków.

Portugalczyk obecnie przebywa na zasłużonym urlopie po zakończonym niedawno sezonie. Niemniej jednak takie plotki cały czas działają na wyobraźnię kibiców z całego świata i samo sondowanie rynku jest już dość interesującym faktem stawiającym przyszłość CR7 pod dużym znakiem zapytania.

UDOSTĘPNIJ
Radio GOL
Jedyne takie sportowe radio internetowe. RadioGOL.pl jako pierwsze w Polsce oferuje profesjonalną współpracę z klubami sportowymi, dla których prowadzone są regularne relacje NA ŻYWO. Ponadto serwis oferuje artykuły, transmisje, komentarze i analizy profesjonalnych ekspertów, specjalizujących się w szerokim wachlarzu dyscyplin sportowych.