Piłkarskie emocje opadają, echa z reprezentacyjnych szatni milkną, blask stadionowych lamp powoli pogrąża się w ciemności. Mistrzostwa Świata w Rosji dobiegły końca. Teraz swój czas dostaną liczne analizy i podsumowania, nie tylko dotyczące gier wszystkich uczestniczących w turnieju drużyn

RadioGOL nieprzerwanie przez wszystkie 32 dni turnieju starało się dostarczyć swoim słuchaczom eksperckich i komentatorskich przygód, o najwyższym możliwym poziomie i jakości. Przełożyło się to na ilość śledzących relacje słuchaczy, dzięki czemu udało się przekroczyć próg 76 tysięcy unikalnych odbiorców.

Niesłychanie popularnym w całej sieci był nasz autorski hasztag #RadioMundial. Na samym Twitterze osiągnął bardzo pokaźne wyniki, co oczywiście jest konsekwencją licznych dyskusji naszych ekspertów z kibicami i obserwatorami światowej piłki. Równie dobrze prezentują się także nasze facebookowe zmagania, dzięki którym udało się zainteresować i zachęcić kilkuset nowych słuchaczy do włączenia naszego Radia.

W imieniu całej ekipy komentatorskiej, realizatorskiej oraz eksperckiej, pragniemy serdecznie Wam podziękować, że jesteście z nami. Do usłyszenia już wkrótce!

 

UDOSTĘPNIJ
Radio GOL
Jedyne takie sportowe radio internetowe. RadioGOL.pl jako pierwsze w Polsce oferuje profesjonalną współpracę z klubami sportowymi, dla których prowadzone są regularne relacje NA ŻYWO. Ponadto serwis oferuje artykuły, transmisje, komentarze i analizy profesjonalnych ekspertów, specjalizujących się w szerokim wachlarzu dyscyplin sportowych.