Zamawiając profesjonalne stroje piłkarskie, musisz zaplanować ich układ graficzny uwzględniający: napisy, numery, a także ewentualne logotypy. Zamawiając stroje piłkarskie PEHA możesz liczyć na bezpłatną usługa sublimacji! To trwała technika nadruku, który staje się integralną częścią materiału – nie odklei się, można go prasować, bez obaw o jego stopienie lub pękanie. Zobacz, czym wyróżnia się sublimacja i jak przebiega ten proces!

Stroje piłkarskie z poliestru a sublimacja

Technika sublimacji nie ogranicza w realizacji wielobarwnych nadruków. Jej fenomen polega na zastosowaniu specjalnych tuszy sublimacyjnych, które są nanoszone według dowolnego wzoru bezpośrednio we włókna dzianiny. Działanie wysokich temperatur utrwala nadruk, dzięki czemu dosłownie “wtapia” się w poliester i trwale barwi go w określony sposób. 

Sublimacji najlepiej poddają się koszulki piłkarskie wykonane z poliestru. Nadruk na stroje piłkarskie wykonany tą techniką jest odporny na działanie wody, wysokich  temperatur i innych czynników zewnętrznych – nie odkleja się i nie pęka. Pozostaje częścią koszulki. Nadruki sublimacyjne na stroje piłkarskie PEHA gwarantują zawodnikom profesjonalny wygląd na boisku. To najlepsza technika sportowej personalizacji!

Jak dbać o nadruki sublimowane?

Nadruki sublimowane są bardzo trwałe i nie wymagają specjalnych środków ostrożności. Dzięki temu, że stanowią integralną część dzianiny poliestrowej, a sam poliester jest materiałem, który nie wymaga prasowania – nie musisz martwić się o ich trwałość. Niemniej ani żelazko, ani rozciąganie materiału nie mają wpływu na wygląd sublimacji. To właśnie dlatego jest to jedna z najlepszych technologii dedykowana strojom sportowym. Co więcej, technika sublimacyjna pozwala na wykonanie wielobarwnych nadruków na koszulkach – nie ma tu w zasadzie żadnych ograniczeń kolorystycznych.

Personalizacja strojów piłkarskich – zadbaj o nią jeszcze na etapie składania zamówienia

Sublimacja może okazać się kosztowna. Zamawiając stroje piłkarskie PEHA możesz liczyć na wykonanie nadruków całkowicie gratis! Bezpłatna personalizacja w formie sublimacji  jest przeznaczona dla klientów, którzy zamówią co najmniej 6 sztuk odzieży: mogą to być same koszulki, ale też kompletne stroje piłkarskie. 

Zamawiając stroje piłkarskie, od razu zaplanuj, gdzie i jaką technologią je spersonalizujesz. Decydując się na zamówienie strojów piłkarskich PEHA możesz liczyć na profesjonalny nadruk na nowoczesnych kompletach piłkarskich – bez względu na jego kolorystykę i wygląd!

FOT.Materiały Zewnętrzne
UDOSTĘPNIJ
Radio GOL
Jedyne takie sportowe radio internetowe. RadioGOL.pl jako pierwsze w Polsce oferuje profesjonalną współpracę z klubami sportowymi, dla których prowadzone są regularne relacje NA ŻYWO. Ponadto serwis oferuje artykuły, transmisje, komentarze i analizy profesjonalnych ekspertów, specjalizujących się w szerokim wachlarzu dyscyplin sportowych.