Według Tomasza Ćwiąkały Mariusz Stępiński bliski jest przenosin do La Liga. Zawodnikiem interesuje się Celta Vigo, która poszukuje napastnika, będącego w stanie wzmocnić formację ofensywną drużyny. 

Mariusz Stępiński wypełni lukę po Maxim Gomezie?

W nadchodzącym oknie transferowym Celta Vigo prawdopodobnie zdecyduje się na sprzedanie Maxiego Gomeza, którego pozyskaniem zainteresowany jest West Ham United. Sprowadzenie Mariusza Stępińskiego może mieć miejsce tylko, jeżeli przenosiny Hiszpana dojdą do skutku. Na chwilę obecną działacze hipszańskiego klubu odrzucają ciągle niezadowalające ich ofery Młotów.

Kupno zawodnika takiego jak Polak jest dokonywane z myślą o przyszłości. Napastnik Chievo Verona ma dopiero 24 lata, dzięki czemu lata gry są jeszcze przed nim.

Zobacz również: Iñaki Astiz przedłużył kontrakt z Legią. Będzie pełnić nową rolę w klubie.

Do transferu może w ogóle nie dojść…

Sprowadzenie Stępińskiego do klubu warunkowane jest jedynie odejściem obecnego napastnika Celty Vigo z klubu. Jednak istnieje możliwość, że Maxi Gomez odejdzie z klubu, ale mimo tego Polak nie przejdzie do hiszpańskiej drużyny.

Według Dominika Piechoty działacze z Vigo mają w planach przeprowadzanie transakcji, na mocy której ma dojść do wymiany Maxiego Gomeza na napastnika Valencii Santiego Minę.

Zobacz również: Mats Hummels bliski powrotu do Borussii Dortmund!

UDOSTĘPNIJ
Avatar
Wyznawca piłki nożnej od dziewiątego roku życia. Fanatyk FC Barcelony, ligi hiszpańskiej oraz reprezentacyjnych rozgrywek.