Już dziś Łomża Vive Kielce stanie przed szansą na kolejny historyczny sukces. Mistrzowie Polski po pokonaniu Veszprem są o krok od triumfu w Lidze Mistrzów. Przed zawodnikami polskiej drużyny został już tylko finał, w którym ich rywalem będzie FC Barcelona. 

FC Barcelona to rywal, z którym Łomża Vive mierzyła się już w tym sezonie. Obie drużyny mierzyły się z sobą jesienią w trakcie fazy grupowej. W obu rywalizacjach dwubrakowe zwycięstwa padały łupem mistrza Polski. Teraz jednak stawką meczu będzie wygrana w Lidze Mistrzów, na które klub z Kielc czeka od sześciu lat. Ostatnim i jak dotąd jedynie zwycięstwem Vive w tych rozgrywkach pozostaje triumf z 2016 roku. Zdecydowanie krócej na taki sukces czekają gracze FC Barcelony, którzy wygrali Ligę Mistrzów w ubiegłym sezonie. W historii łącznie dokonywali tej sztuki aż dziesięciokrotnie. 

Początek wielkiego finału Ligi Mistrzów o godzinie 18:00. Relacja z tego historycznego pojedynku w kanale 1 Radia Gol. Komentarz zapewnią Adrian Kozioł oraz Kamil Wlazło.

Również dzisiaj czeka nas starcie, którego stawką będzie brązowy medal. Początek meczu, w którym THW Kiel zmierzy się z Veszprem o 15:15.

JL

 

UDOSTĘPNIJ
Radio GOL
Jedyne takie sportowe radio internetowe. RadioGOL.pl jako pierwsze w Polsce oferuje profesjonalną współpracę z klubami sportowymi, dla których prowadzone są regularne relacje NA ŻYWO. Ponadto serwis oferuje artykuły, transmisje, komentarze i analizy profesjonalnych ekspertów, specjalizujących się w szerokim wachlarzu dyscyplin sportowych.